Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talalok 16-18 eves erett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok 16-18 eves erett felfogas lanyt?

Figyelt kérdés

18 vagyok, mar ugyerzem kinottem mindenbol es szeretnek talalni egy erett gondolkodasu, megerto lanyt aki kinez is valahogy...igazabol mindegy h h nez ki csak valami fogjon meg benne.

Elsosorban fejer megye es kornyeke erdekel, esetleg pest.


2011. júl. 4. 16:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2011. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 DakotaDamon ***** válasza:

Úristen *.* Gyere! :D

Bocsi, de most nagyon ki vagyok ábrándulva, mert épp most vágott át a palánkon egy srác... És én is hasonlóan érzek mint te... Pedig olyan jó lenne valakivel egymásra találni. :)


17/L - Székesfehérvár

2011. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Smartguy86 ***** válasza:
16:57 - És ki hagyta, hogy átvágjanak? Csak nem te? :D Jajaj.
2011. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
16 57 ha van kedved beszelgetni irj levelet ;)
2011. júl. 4. 17:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Nehezen, mert az összes 16-18 közti csaj érettebbnek hiszi magát a koránál. Persze a valóság mást mutat.
2011. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

figyi ha irtok egy levelet egymásnak abban legyen benne hogy hol és mikor taliztok, különben ugyanugy elcsesződik mint az előző kapcsod. neten felépitett ismerettségből a legritkább esetben lesz személyesen olyan nyitott beszélgetés, mint neten. mert neten beszélgettek, és megnyiltok. de személyesen ezt nemtudja szinte senki megtenni azonnal. ebből az következik hogy csönd van és nemértik mia baj!!

nem azt mondom hogy neten esélytelen ismerkedni, énis neten ismertem meg barátnőmet, de mielőbbi személyes találkozót kell szervezi!

aaztán ha nemmegy személyesen akkor ezvan, legalább hamar kiderült, ha megy akkor meg csak sokkal jobb már mint még x hónapot szenvedni neten érintések, huncut mosolyok, nevetések és mélyen egymás szemébe nézések nélkül...

2011. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen egyetértek veled utolsó!

Sajna, eléggé elrontottam hogy húztam ennyit az időt és élőben már nem igazán jött semmi téma...:-(

2011. júl. 4. 19:19
 18/21 anonim ***** válasza:

szerintem erre nem itt fogsz választ kapni ! : )

furcsa, de egyre inkább érzem úgy, hogy mindegy, hogy valaki mennyire érett, hogyha egyszerűen nincs közös téma.

en mar felhagytam a kereséssel.

szerintem ne hajszold a boldogságot, hanem várd ki, amég az rád talál.

az erzest viszont teljesmértékben megértem. viszont szerintem valamilyen szinten mindenki érettnek találja magát. még az is, aki mások szerint nem az. ha lenne konkrét hely, ahol ilyen embereket lehetne találni, akkor mindenki ott lenne. mert úgy érezné odavaló.

na mindegy, ez így már elég bonyolult : )

sajna nem sokat tudtam segíteni .


17/L

(fejermegye<3)

2011. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14.12 vagyok, bocsi az ekezetek miatt. telorol irtam : )
2011. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jah nembaj...van kedved ismerkedni?:)
2011. júl. 5. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!