Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak szórakozik velem? Most mit jelentek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy srácot Sokat beszélgettünk. Szimpatikusok lettünk egymásnak. Mondja nekem a srác hogy: Nem szeretne komoly kapcsolatot de velem nagyon szivesen találkozna máskor is. Mondta hogy több vagyok számára mint egy barát. Ès mikor találkozunk akkor szeretne átölelni meg megcsókolni. Azt mondta hogy ez baráti kapcsolatnál több de nem párkapcsolat. Mit tegyek?
2011. júl. 5. 07:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos pont egy ilyen "kapcsolatba" keveredtem most bele. De te még jobban jártál, veled előre közölték, hogy mi a helyzet. Velem egy hónapnyi "járás" után (persze, akkor már mindenfélén túl voltunk) közölte, hogy nem akar komoly kapcsolatot, sőt több ilyen barátnője is van, akikkel összejár szórakozni. Persze eleinte nem gyanakodtam, mert nem csak a szexről szólt, sok közös programot csináltunk, sokat beszélgettünk. Én viszont sajnos beleszerettem és nem tudok elszakadni... :( Így még mindig egy vagyok a sok csaja közül és reménykedem, hogy ki tudok csikarni belőle valami érzelem félét.

Szóval azt ajánlom, hogy ha nem tudsz teljesen érzelemmentesen hozzáállni a dologhoz, akkor bele se kezdj, mert csak szenvedés lesz belőle!

2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ma 10:18

Hogy hívják a srácot?:D Nekem is volt dolgom egy ilyennel, bár én erőt vettem magamon, nagyot, sikerült lepattintani. Vigyázni kell velük mert utána is nehezen kopik le. Időnként mindig bepróbálkozik.

2011. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10:18 vagyok :)

Szerintem elég sok van az efféléből... :S Remélem nekem is lesz elég erőm lassan, hogy otthagyjam. Csak kár, hogy olyan jó vele a szex :D Bár a nagyobb baj az, hogy minden más téren is összeillenénk, csak elmondása szerint ő képtelen az érzelmekre...

2011. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Gábornak hivják.
2011. júl. 5. 12:43
 15/16 anonim ***** válasza:
10:25 vagyok, a szex az enyémmel is nagyon jó volt, ezért volt nehéz nekem is:D A legjobb volt vele, akkor, előtte és azóta is:) Biztos mert van gyakorlata:D Ááááá, nem igazság hogy olyan hülyén van megcsinálva a nők nagy százaléka hogy odavan az ilyen szemetekért:)
2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
őszintén: csak megakar dugni
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!