Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet-e valakibe úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet-e valakibe úgy szeretni, hogy előtte még nem is beszélgettünk egymással?

Figyelt kérdés

Nos,hol is kezdjem,van ez a lány,akit minden reggel látok a buszon.Eleinte annyira nem is érdekelt de az elmúlt 3 hónapban ez megváltozott,állandóan azt nézem hol ül,mit csinál...Egy suliba is járunk,szóval ott is gyakran összefutunk.Köszönünk egymásnak és ennyi,nem beszélgetünk,de mégis úgy érzem mintha kezdenék belé szeretni...Kérdem én:Beszélgetés nélkül is bele lehet szeretni vkibe??

"Sokszor szeretsz valakit,aki nem is sejti érzelmeidet,és mégis oly hű maradsz hozzá,mintha szerelmed viszonozná."

Lehet hogy ezt az idézetet az ilyen eseményekre írták?


2009. márc. 28. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vo9ltál már szerelmes? Mert sokan hiszik azt, hogy szeretnek valakit/szerelmesek belé, de aztsem tudják, hogy mi az a szerelem..:) ezt nem sértésnek szántam.:D
2009. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen,beleszerethettél

én felnőtt fejjel szerettem bele egy férfibe,akit nem is láttam,csak chateltünk.

nehezen tudtam elfelejteni,még most is gondolok néha rá,pedig 2 éve volt

2009. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fellángolás, rajongás szerű dolog lehet :) Szerelem ennél összetettebb, SZERINTEM... :)
2009. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
velem is pont ez a helyzet, csak én lány vagyok> mindig látok egy fiút a buszon akivel egy suliba járok, de köszönni nem szoktunk egymásnak, szóval akkor sajnos nem te vagy az :) :( és hogy válaszoljak a kérdésedre szerintem bele lehet szeretni, mert én is teljesen bele vagyok zúgva, és ez szerintem azért lehet, mert igaz hogy nem beszéltél vele, de a mozdulatai, viselkedése alapján elképzeled valamilyen embernek.. aztán max ha megismered akkor rájössz hogy nem is szereted..
2009. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bele lehet szeretni, vagyis erősen vonzódni hozzá. De beleszerethetsz már csak egy mozdulat hang vagy bármi alapján. Azért szeretni csak kapcsolat útján lehet, de szerelmesnek lenni minden további nélkül.
2009. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,majd kidrül mi lesz belőle:D
2009. márc. 29. 15:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja és aki ugyanabban a helyzetben van,mint én annak feltennék egy kérdést:D

Melyik megyében laksz?

2009. márc. 29. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hümm. Beleszeretni? Nem hiszem. Ha nem ismersz valakit, csak külső alapján ítéled meg, vonzódhatsz hozzá, belezúghatsz... De valószínűleg egy olyan embert képzelsz el, aki neked tökéletesen megfelel, pedig valójában lehet, hogy pont az ellentéte. Szóval lehet, hogy szerelmes vagy... de egy álomképbe.
2009. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!