Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogyan hívjam el randizni egy lányt? Egy kisboltban dolgozik, és eddig párszor vásároltam nála, de nem beszélgettünk még egymással.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nyalókát és egy télifagyit. Ezt a célzást minden kisboltos eladó ismeri. Ez felhívás keringőre.
2011. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És őőőm...nem akarok itt regényeket kérdezni, de lényegében, hogy irányítsam a beszélgetést, afelé,hogy haladjunk a lépcsőfokokon fölfelé?

Meg eddig az volt, hogy kérdezgettem az adott lányt, hogy milyen zenét hallgat stb, de az egész olyan volt, mint egy vallatás:)ezt hogy kerülhetném el?

Meg mivel kezdjem, a randin? Mindjárt nem rohanhatom le ilyen hülye kérdésekkel, valahogy azt szeretném elérni, hogy csak jól érezzük magunkat előbb, aztán majd közben egy egy ilyen kérdést megejtek.Igazán talán az érdekel, hogy tehetném oldottá a hangulatot.

2011. febr. 4. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy tetszik neked. És hogy nem-e lenne kedve elmenni valahova. Ha igent mond akkor jó ha nemet akkor ne vásárolj ott többet. Ennyi.;)
2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!