Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 13 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 13 éves fiú vagyok. Van egy lány, akibe első látásra belezúgtam. Viszont írtam neki, és elég negatívan válaszolt. Van még innen kiút, vagy már el is felejthetem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A lány 16 éves, és ez szerintem kicsit zavarja őt, hogy fiatalabb vagyok nála...

Nagyon megköszönném, ha valaki felvenne MSN-re, akinek van ideje rám, hogy tanácsokat tudjon mondani, és hosszasan el tudnánk beszélgetni erről a témáról.

Előre is köszi: Szileee


2009. márc. 28. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 16 éves lányok szerintem az idősebb pasikat kedvelik inkább, a fiatal az még gyerek nekik, és hát valljuk be az is vagy még 13 évesen. A barátnőknek is nagy szerepe van ilyenkor, halálra cikiznék őt, hogy 13 éves pasija van. Sajnos, ilyenek ebbe a korba. Ha negatívan válaszolt akkor hagyd a fenébe, ha nem mondott semmi biztatót akkor el kell felejtened, mást nem igazán tehetsz.
2009. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! 18 éves vagyok, ma szakítottam a fiatalabb (16 éves) párommal, mert nem jöttünk ki jól. Ne reménykedj szerintem. Barátok lehettek, de amíg nem leszel 18, ő meg 21, nem hiszem, hogy lesz esélyed.

Bocs de ez az igazság.

Sly

2009. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

csak azért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, mert egy idősebb barátom mondta, hogy neki volt 5 évvel idősebb barátnője is, szóval szerinte nem gond.

amúgy próbáltam már elfelejteni, de nem nagyon megy :S

2009. márc. 28. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy bizonyos idő elteltével már nem sok az a 3 év, de még igen.:( Tudom, hogy olcsó vigasz, de legyetek barátok.:)


Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, akik között 4 év van, a lány javára. De ők már a 20-as évik közepén járnak...


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az első válaszra visszatérve...

a barátnői miatt nem lenne gondja, mert ha nem mondja el nekik, nem nagyon vennék észre.

mert kb 5 cm-el magasabb vagyok nála, meg több ismerősöm azt mondta, akiket tavaly egy táborban ismertem meg, hogy 15 évesnek néztek.

viszont az tényleg nagy baj, hogy őt is zavarja.

és nem tudom elfelejteni sehogy sem :((

2009. márc. 28. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


egy 16 éves lányhoz képest te még nagyon gyerek vagy, és ezt ne vedd sértésnek. én sem randiztam volna 16 évesen egy ennyi idős fiúval.

2009. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem látok még sok esélyt erre a kapcsolatra. Viszont én azt javasolnám, hogy próbálj barátkozni vele (adj neki egyértelmű jeleket, hogy nem akarsz többet), de csak finoman, ne nyomulósan. Onnantól a későbbiekben bármi kialakulhat, ha pedig mégsem jönnétek össze, szereztél egy barátot. Sok sikert!:)
2009. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem ne reménykedj:(

ezt nem azért mondom, de 12 éves lány voltam amikor kinevettem a testvéremet mer 1 13 éves fiúvál járt 15 évesen:( bocsi:)

2009. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!