Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Közelednétek egy goth/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Közelednétek egy goth/ rocker kinézettel rendelkező lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki folyamatosan panaszkodik, hogy nincs senkije. Egyébként nem csúnya, mindene rendben van, talán az öltözködése:

Hosszú haj, Fekete körmök, feketére festett szem és minden ruhája fekete vagy vörös.

Szerintem ezzel a kinézettel kicsit félelmet kelt. Szerintetek?


2011. júl. 5. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem pedig ilyen és kész,és keressen magának egy rocker srácot aki becsüli,szereti,stb....én régebben,amíg nem volt tartós kapcsolatom fél karom odaadtam volna egy szép rocker lányért,aki szabad...:)
2011. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha mindezek mellett is szexisen nőiesen néz ki akkor igen

de ha csak egy bő póló van rajta akkor nem hiszem

2011. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy stílusban hozzá közel álló srácot kell keresni neki, amúgy szerintem speciel csinosak is ilyen lányok. :)
2011. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond
2011. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mellette rakétamellek, és minden happy!
2011. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lánynak kifejezetten jól áll ez a stílus ,de nem mindenkinek.Van olyan barátnőm aki ebből váltott modernre és most szinte ragyog.Öröm ránézni;)

Én szívesen kezdenék kapcsolatot egy olyan lánnyal amilyet leírtál.

2011. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, rocker is vagyok, de én nem jönnék be neki.
2011. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
csatlakozom az utolsóhoz
2011. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi nincs baj azzal, hogy rockos, főleg ha tudja mit képvisel. Sokkal jobb, mintha valakit csak majmolna, legalább van egyénisége. Nekem is ilyen kaliberű barátnőm van és nagyon jól áll neki, mellé még párosul egy enyhén fiús belső.

19F

2011. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is közelednék,hiszen ilyent csajt keresek,de nem nagyon találok :):) Hasonló stilusban utazom én is csak Melodyc Death Metal,és még ezen kívül sokféle rodk fajtát meghallgatok...ezek is közöttük vannak :) És észrevettem,hogy a rocker csajok amugy is számomra szebbek mindnél :)
2011. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!