Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a 195cm+ fiúkról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a magas

fiúk nehezebben találnak

komoly kapcsolatot?


2011. júl. 6. 15:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
azért megnézném ott alul <angyalka> de a lányok többsége kicsi ehhez a magassághoz. engem nem zavarna, bírom a zsiráfokat.
2011. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én 200 cm magas vagyok, fiú. és igen, rohadt nehezen találok kapcsolatot.

Az emberek nagy többsége csak simán összesz arja magát mikor meglát, a másik fele meg mindig aztmondogatja, hogy fél a közelemben lenni.


Egyébként jóképű és sportos is vagyok, de a mgasságom sokakat elriaszt és csak a legértékesebb jellemek maradnak mellettem, ezért annyira nem is bánom.

2011. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
vmelyik nap is kiírtad a kérdést. Ott is kaptál egy tucat választ, mit akarsz még?
2011. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Párom 2 méter, én meg 180 centes lány vagyok :D szóval szeretem a magasakat.
2011. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Imádom a magas pasikat! És nekem egy fiú 195-től számít magasnak. Én 173 cm vagyok.
2011. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én kábé 165 centi vagyok, de szeretem ha jóval magasabb nálam egy srác.:) Ezek szerint én valami mutáns lehetek.:D
2011. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

196 vagyok, és általában vagy megbámulnak, vagy közlik, hogy de magas vagyok :D Mintha nem tudnám... de amúgy barátkozásszinten nem számít, max néha poénkodnak vele, de mindenki emberként kezel, nem jetiként.

De legalább mentőövet nyújtok a sok lánynak, aki panaszkodik, hogy a 170+ centijével jaj de magas. (nem mintha sok barátnőm lett volna, vagy bárki is kezdeményezne nálam xD Lehet közrejátszik, hogy emellé 62 kiló vagyok xD )

2011. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. (:
2011. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

"Imádom a magas pasikat! És nekem egy fiú 195-től számít magasnak. Én 173 cm vagyok."


Nem zavar,hogy csak a nyakára tudsz puszitadni? XD

2011. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a magas fiúkkal,csak azért én nagyon kicsi vagyok egy ilyen magas sráchoz.(157 cm)

Viszont nagyon sok magas lány van,aki azért nem kap magának pasit,mert túl magas.Szóval nyugi kapsz magadnak párt!

2011. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!