Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj, hogy ezt megkérdezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy ezt megkérdeztem egy fiútól?

Figyelt kérdés

Azt gondolod,hogy nem láttam,amikor bámultál engem?

Kitért a válasz elől,és én visszakérdeztem,hogy baj,hogy megkérdeztem??AZt mondta,hogy igen!!!


2011. júl. 6. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tipikus példája az önbizalomhiánynak. fél válaszolni, mert fél hogy beég. csak húzd az agyát, valami kki fog sülni ebből :)
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
mert nem igy kéne tudatni vele hogy észrevetted ahogy stírölt...
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

passz :D hát ha paraszt hangvétellel kérdezted akkor persze h baj. am bámulni nem tilos amíg nem erőszakol meg hazafelé úton 1 bokorba addig nincs vele semmi baj :D [igen, ha fa mögött teszi ugyan ezt az rendben van :D éljenek a bokrok XD]

de am miért kérdezted meg ? ha irritál h bámul akk úgyse tudsz ellene mint tenni ha meg nem zavar / sőt akkor meg úgyse akarsz ellene mit tenni


19F

2011. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
zavart, hogy nézett? nem hiszem, sztem ezt azért nem kellett volna:D neked hogy esne?
2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kérdeztem meg,kíváncsi voltam talán,hogy miért nem szemezünk inkább.
2011. júl. 6. 18:46
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem jól esne egy ilyen kérdés,nevetnék egyet.
2011. júl. 6. 18:47
 7/23 A kérdező kommentje:
Miért neked hogy esne?Most már válaszolj,de gyorsan,mert érdekel!
2011. júl. 6. 18:47
 8/23 anonim ***** válasza:

mert szebb a segged mint a szemed XD [csak tipp] am meg ha nem oltod be hanem normálisan utalsz rá akk meg van oldva a probléma


19F

2011. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

őőő am jó kérdés én kb szarnék bele 1 ilyen kérdésre v a következő választ kapnád: őszintén? naná h azt :D elvégre ha nem a sunyiba kukkolás lett volna a cél akkor a seggedre csaptam volna. v vmi ilyesmi :D[ bocs unom magam]


19F

2011. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Láttam ám, hogy engem néztél!"


Ha így mondod neki, talán nem tűnsz leereszkedő, beképzelt, fellengzős pics@nak.

2011. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!