Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiútól megkérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiútól megkérdeztem hogy hány csajt hülyít (én is bejövök neki) és azóta nem nagyon beszél velem és szó nélkül lemegy. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

mérges voltam és azért kérdeztem meg tőle...

azért kérdeztem meg tőle hogy hány csajt hülyít és azért voltam mérges mert olyan képet kért amin csak francia bugyi van rajtam. és ez eléggé kiakasztott mert nem rég óta ismerem. de a fiú nagyon tetszik és ahww(L)

még jobban elásnám magam ha bocsánatot kérnék tőle?


2010. júl. 28. 22:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
hova megy le??????
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Funktasztikus ***** válasza:
istenem de hülye voltál-.- ilyet kérdezni..... ne csodálozz ezek után....
2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
ahww?
2010. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Funktasztikus ***** válasza:
100%
pasi se külömb...... ne foglalkozz vele majd keres ha baja van...
2010. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyen képet kér annak sajnálom de nemsokat jelenthetsz=/..és ezt én tapasztalatból mondom..tőlem is kért egy srác és iszonyatosan bele voltam esve..mondtam hogy nincs olyan képem nemis lesz mert nemvagyok olyan..demégha lenne sem adnám neki oda..:)aztán beszléltünk mi mondjuk még továbbra is..és ugyanúgy viselkedett velem mint azelőtt..de látom a te helyzetedbe ez más..Aztmondom hogyhallgass a szívedre, de én nem kérnék bocsánatot! mert aztkell mondjam hogy téged is csak "hülyít":S:S
2010. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?

Ma már válaszoltam a kérdésedre ahol ugyan ezt írtad.Hagyd a netet és húzz a szabadba ott pasizz!

2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%
nahát, a hadarós funk mester is itt praktizál, vagy csak egy csíra gyerek vagy, aki nem túl kreatívan, mást utánoz ??:D
2010. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Funktasztikus ***** válasza:
rám gondolsz?:D
2010. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Funktasztikus ***** válasza:
82%
61%-ban hasznos válaszokat ad. te már csak tudod kedves kommentelő bácsi/néni:D hogy én milyen vagyok....megtapsollak ezért-.-jah képzeld én nem utánzok senkit mert nem vagyok rászorulva...
2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Funktasztikus név, akkor szerinted mi ??:)

Buta gyerek...:D

2010. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!