Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen után mire kell gondolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen után mire kell gondolni? Ma találkoztam először a fiúval, aki tetszik. Elvoltunk, csikiztük 1mást. Stb. de arra lettem figyelmes h elég nagy a nemiszerve. Lehet h felállt neki?

Figyelt kérdés
ő 20 éves.. :$ de.. ez még jelenthet valamit? illetve elképzelhető? :$
2011. júl. 6. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha csikiztétek egymást elég valószínű, hogy felállt a nemiszerve. te hány éves vagy?

igen azt jelentheti hogy akkor ott tui meg akart fektetni.

2011. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, de néha önállósítja magát szóval azért erre ne nagyon alapozz. :)
2011. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ja 100% h felallt neki .d te hany eves vagy ?
2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy elképzelhető. Lehet hogy felizgatta az hogy csikiztétek egymást,de az is elképzelhető hogy alapból olyan nagy neki...

De amúgy hogyan vetted észre azt hogy elég nagy a nemiszerve? Nem csak a nadrágja volt?

Szerintem nem baj az ha felállt neki,legalább biztos hogy tetszel neki,viszont ne hozd fel neki ezt a dolgot hogy lehet hogy feláll neki.

2011. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csikizitek egymást, és mindezt egy 20 éves férfi(?) is teszi, első randin? Lehet valami baja, az biztos.
2011. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
megeshet
2011. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nemcsoda hogy felállt neki ha retardált xD
2011. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csak úgy bökdöstük..vagy hogy mondjam:) és olyan nadrágja volt, ami azon a részen kicsit feszesebb.. meg hát ugye nyár van, és elég lenge anyagbol lehetett sztem.plusz még joo nagy repeszbe ült, elég lazán*.* :) ja és 16 éves vagyok:)
2011. júl. 6. 23:18
 9/17 A kérdező kommentje:
terpeszbe*
2011. júl. 6. 23:18
 10/17 anonim ***** válasza:
ahaa. hogy te vagy 16 ő meg 20. értem.......
2011. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!