Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok oda valósi, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok oda valósi, valami jó hely az első randin?

Figyelt kérdés
El szeretnék hívni egy lányt randira hogy jobban megismerjük egymást. Hajdúnánáson vagy Hajdúdorogon. Én kicsit messzebb lakok tőle és nem ismerem azt a környéket. Tudtok mondani valamilyen jó helyet vagy ötletet hogy mit csináljunk? Mcdonalds van ott? Bármilyen ötletet meghallgatok...:)
2011. júl. 6. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem van egy CBA valamerre
2011. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húhh de rohadt vicces vagy...
2011. júl. 7. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
strand?
2011. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rögtön az első randin??? nem hiszem hogy eljönne olyannal akit nem nagyon ismer... de nem rossz ötlet
2011. júl. 7. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ;)
2011. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem se jó ötlet a strand, de már kicsit régi a kérdés, azóta már elmentetek, nem? hova és milyen volt?:)
2011. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja, elmentünk, sétálgattunk közbe fagyiztunk, megettünk egy sütit és közbe jókat beszélgettünk...:) de azóta már 2szer randiztunk :) és megvan beszélve a következő is :D
2011. aug. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!