Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan egyedülálló, normális csajokat, akik nem ribanckodnak? F/19

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sehol, ilyenek nem léteznek, az a kevés ami van már párkapcsolatban él, mert a nő olyan mint a parkoló, a jó foglalt a többi fizetős vagy nyomorék:D

21f

2011. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A világban csak nehéz rájuk találni, és még akkor sem biztos, hogy tetszel nekik :) 19/f
2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt kell megtudnom, hogy nem létezek? :D
2011. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erdélyben :D
2011. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szamóca.. ***** válasza:
templom?
2011. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pesten
2011. júl. 7. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:

sokan azt hiszik magukról, hogy ők mások, különbek. de ez a legtöbb esetben nem így van, tehát olyan helyen ismerkedj, ahol nem idióta az ott megjelenő lányok 70%-a. ami annyit tesz, hogy ne bulikban, mert az elég necces.

egyébként szerintem sok ilyen nő van, de a felüket átverték, megalázták vagy nem playmat-lányok és nem kellenek a felszínes fiúknak,azért magukba roskadnak. szóval összességében nem találsz sok ilyen lányt, aki nyílt a kapcsolatokra én azt mondom.

bár még nagyon fiatal vagyok és valószínűleg tök hülye az ilyenekhez én ezt gondolom...

14L

2011. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Létezenek ilyen lányok csak pont azok akiről nem is gondolnád! ne a discoba keresd! semmiképp
2011. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pl az egyetemen/fősulin, ahova jársz. Valszeg ezrek vesznek körül. Igazából ha normális a külsőd, nem lesz gondod, mivel sokan keresnek hozzád hasonló srácokat. ;)

18/L

2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!