Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 'Erőltessem' még a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Erőltessem' még a dolgot vagy már ideje befejezni?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, h a héten egy lány egyik bnőjével -akit ismerek- csak szimplán dumálgatni. A lány tudja h én mit szeretnék tőle, és ezt meg is koronáztam egy randihívással, amire mosolyogva igent mondott. Ma este találkoztunk volna, de írta h sajnálja de el kellett utaznia apjával (elváltak) és majd beszélünk, és bocsi. Szóval párszor már lemondta a dolgot, mert általában hétvégére elutazik vele. Nem tudom mire vélni ezt, mert barátaim azt mondják h ez abszolút lerázás, de én meg tudom h nehéz a magánélete, és szeret titokzatoskodni; meg mondta amikor nálam voltak h ő mindenkinek ad egy esélyt és nem 'akar hülyíteni' senkit; vonzalom az megvan mindkettőnkben én szerintem, vagy csak optimista vagyok.. Bízzak benne h igazat mond, vagy leráz engem? Hívogassam, (ritkán veszi fel a telót) vagy ti mit csináltátok? :/


Köszi. 20f


2011. júl. 8. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm....ha ritkan veszi fel a telot, az nem jo jel.
2011. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DakotaDamon ***** válasza:
Ha igent mondott, akkor az igent is jelent. Szeretné megpróbálni - főleg, ha tényleg az "adok 1 esélyt" típus, de lehet, hogy pont ezért húzódik. Mert még csak az "adok 1 esélyt" stádiumban tart. Úgyhogy szerintem próbálkozz még, viszont ha nem érdekli annyira, hogy ő is keressen, vagy legalább felvegye a telefont, akkor hagyjad. De egy-két próba még belefér. :)
2011. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

De amugy ne hivogasd. Ha tobbszor elmaradt mar, mert foglalt volt, akkor o kene hivjon teged, ha akar valamit.

2011. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na kozben irt valaki...az elozot- a 16:54re ertettem.
2011. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :), am megtudta h tényleg elutazott szóval az nem para. a bnőinek sem feszi fel a telefont és nem nagyon íhvja vissza őket. de úgy látszik h nem leráz :)
2011. júl. 8. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy komolyan gondolja ezt a randit vagy sem.Jobb minél gyorsabban kideríteni, hogy van-e esélyed, addig csak úgyis szenvedsz és ábrándozol...ami nem jó.
2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bnője azt mondja h nem akar semmit, de kezd 'nemtudja ' válaszba átmenni a válasza azt is hozzátette. a lány meg nem mindent mond el ennek a bnőjének akkit ismerek, szal nem adok neki nagy hangsúlyt; de ha a randi lemondást úgy írja h értelmes okot, és írja h majd beszélünk vagy h toljuk el pár nappal, az jó, nem:/?
2011. júl. 8. 17:46
 8/10 anonim válasza:

Figyelj,teljesen normális,hogy próbálsz neki hinni,mert nem tudod biztosra,hogy igazat mond-e vagy nem.

Elmondom neked,hogy én ugyan ilyen szituba voltam 2 hónapja.

Megismerkedtem 1 sráccal a munkahelyemen és megadta a számát én meg neki az enyémet. Sokszor irt sms-t,hivogatott és nem vettem fel soha neki és csak nagyon ritkán válaszoltam az üzeneteire,mert úgy voltam vele,hogy nem ismerem igazán és megvolt bennem az a félelem,hogy úgy is csak le akar fektetni...többször megbeszéltük,hogy találkozunk és nem mentem el! Egy idő után egyre kevesebbett próbálkozott és a végén már én kerestem föl.

Most már 2 hónapja járunk és egy imádni való csávó..

a lényeg,hogy ne legyél erőszakos,meg rámenős..lassan.Sok lány nem szereti,ha nagyon nyomulnak a csávók!

Sok szerencsét!

18/L

2011. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) én már majdnem 1 éve ismerem a lányt, de majd meglátjuk mi sül ki belőle ha hétvégén hátha elérem.
2011. júl. 8. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nem, sajnos nem, iszonyatosan sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ha egy lány akarerzi, valami akkor azt meg is szerzi,érted? szóval, ha vonzódna hozzád, akkor mindent megtenne, hogy találkozzatok, megpróbálná úgy sűríteni a programjait, még ha egy órára is...szerintem más valakibe szerelmes...lezáratlan ügy...
2011. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!