Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább, eröltessem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, eröltessem még a dolgott vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés
Nemrég ráírtam egy lányra FB-n aki tetszett,és bevallotam neki hogy mennyire tetszik mióta csak megláttam.Nos ő nem reagált semmit,csak 2 nap múlva egy barátnöjétől tudtam meg hogy kérdezte hogy ismer-e engem.A gondom ezzel csak az hogy ez a lány régebben küldött nekem egyértelmű jeleket hogy bejövök neki,sokszor nézett engem,hallotam hogy a barátnöivel rólam beszélnek.Most hogyan tovább,eröltessem még a dolgott vagy felejtsem el örökre?
2011. szept. 16. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2011. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De ilyet miért facebookon vallotok be? Ismerkedni, beszélőviszonyba kerülni még akár alkalmasnak is mondható az oldal, de hogy ilyen személyes jellegű dolgokhoz használják emberek pajzsként...


Annyit erőltethetsz, hogy odamész hozzá élőben és elnézést kérsz.

2011. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!