Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúkat mennyire zavarja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire zavarja, ha egy lány csámpás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az még aranyos is lehet:D
2011. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is az vagyok és párkapcsolat szempontjából nem zavarja őket :D csak egy barátom (haverom) említette meg párszor, és én próbálok figyelni rá, de nem tudok 24/7 erre figyelni
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a fiú a lányba akkor semennyire.
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Attól még szét tudja rakni...
2011. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy szép látvány a csámpás járás, DE. Nekem van egy olyan ismerősöm, aki sajnos betegség miatt lett csámpás (túl gyorsan nőtt, már általános iskola alsó tagozatában 170cm volt) és épphogy megtudták menteni a lábait (most így nem tudom a betegséget, de nem is ez a lényeg). Sajnos csámpásan jár, de legalább nincs tolószékhez kötve. És van egy másik olyan ismerősöm, aki DIREKT megy csámpásan. Nem azért, mert alapvetően csámpa, hanem mert szerinte ez menő. Ez viszont eléggé gáz...


Visszatérve a kérdésedre, szerintem attól, hogy csámpás a lány, ugyanannyi esélye van a fiúknál, mint bármelyik másik lánynak.

2011. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kicsit csámpás vagyok de szerintem lehet aranyos is. Mondjuk magassarkúban csámpásan menni mint egy csípőficamos elég gáz szerintem. De abba mindig odafigyelek a járásomra :D
2011. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csámpásan járok egy kicsit, persze nem beteges, de csak lapos sarkú cipőben én is, mert a magassarkúnál valahogy tudat alatt egyenesen rakom a lábaim én is :D Nem zavart eddig senkit:D
2011. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem all ugy keresztbe a labad hogy ne ferjen hozza a nunidhoz akkor nincsen baj
2011. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!