Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de sajnos depressziós. Hogyan "kezeljem" Őt? Hogyan lehet ismerkedni ebben a betegségben szenvedőkkel?

Figyelt kérdés
Szóval, a húszas évei közepén jár, én pár évvel idősebb vagyok nála. Nagyon szép és okos, nekem nagyon tetszik. Jó vele beszélgetni is stb. De mivel depressziós (gyógyszereket is szed rá), ez szerintem gond lehet a párkapcsolatban és talán éppen ezért most még nem igazán akar közel engedni magához, bár nagyon kedves (igaz, nem csak velem). Otthon, szüleivel zűrök vannak: konfliktusai vannak; de én nagyon jól megtaláltam vele a hangot, bár ismerkedni sajnos nem akar. Mit tehetnék szerintetek??? Olyan rossz érzés. Én szinte már szerelmes vagyok belé, de ő mintha nagyon ügyelne rá, hogy egyszerű barátságnál több ne alakuljon ki. Nem tudom, meddig lesz ilyen? Ígértem neki, hogy türelmes leszek, de azért egyre nehezebb nekem várni. Na persze nem túl intim dolgot kértem tőle, csupán azt, hogy ismerkedjünk, "járjunk", ha úgy tetszik. Van remény? Depressziósokkal tapasztalat? Nem szeretnek / nem mernek ismerkedni? Nem vágynak társra? Vagy mi a gond? Mert szerintem neki is és nekem is nagyon sokat jelentene ez a kapcsolat. (Úgy érzem, türelmes tudnék lenni Vele a betegségére tekintettel. Amúgy is az vagyok.)
2011. júl. 10. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Depi az nemjó

hallgasson Ossian-t vagy Tankcsapdá-t

2011. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom is mániás depressziós.

Erre keni, hogy 8adszor is szakított velem 4 év alatt. Végül mindig visszakönyörgi magát, amikor elmúlt a rossz korszak, én hülye meg olyan szerelmes vagyok, hogy vissza is engedem.

Tönkretett, nekem szabadulnom kell.

Ezek után én soha nem kezdenék depressziós emberrel.

Sajnos már látom, hogy egészséges kapcsolathoz egészséges személyiség kell.

2011. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!