Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek modell fiúkkal, vagy inkább féltek tőlük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:24
1 2 3 4
 1/32 szamóca.. ***** válasza:

miért félnék tőlük?

az is egy szakma. egy kőművestől se félek.:D

2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát attól, hogy esetleg lepattintanak, vagy hogy túl nagyok az elvárásaik stb. stb.
2011. júl. 11. 11:31
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen nagyon is.csak ne legyen b.zi:D
2011. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hetero modellekre gondoltam, kizárólag :DDD
2011. júl. 11. 11:33
 5/32 Smartguy86 ***** válasza:
Ahogy a modell lányok nagy részére (nem mindre), úgy a modell fiúkra is igaz az, hogy csak magamutogatásért csinálják az egészet. Ha most valóban azokról van szó, akik szakmájuknak tekintik és ebből élnek, akkor azok értelmes emberek. Aki csak azért csináltat portfoliót, hogy aztán Facebookon mutogassa, majd így nevezi magát "modell"-nek, azokkal nem érdemes foglalkozni, mert egyrészt nevetségesek, másrészt meg a lelkük is beteg lehet...
2011. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék velük, de nem azért, mert félek tőlük. Többségében agyonszolizott, gyantázott fiúcskák, akik inkább hasonlítanak egy melegklub reklámarcára, mint egy igazi FÉRFIra.
2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedek szivesen,de nem azért mert félnék az elvárásaitól vagy egyébtől.


Elég jónak tartom magam mind külső mind belső szempontból,de a modell szakma tipikusan egy olyan ahol mindenki mindenkivel,nekem ez nem fér bele.

2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
És abból is a normálisabbra: arc v. divatmodell :) szóval semmi durvulás :)
2011. júl. 11. 11:34
 9/32 anonim ***** válasza:

na ezt el kell hogy mondjam...bocsi :)

2,5 éves korom óta táncos vagyok

2 éve modellkedem

1,-2 éve lassan hogy énekelni kezdtem...

Ott van hogy modellkedem,de nem komolyan,inkább a tánc és az ének ami a leg-leg nálam...:D

Tehát nem nem félek a modell srácoktól,de nem is nagyok az elvárásaik...ezt mint belső ember látom....:)

2011. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"Többségében agyonszolizott, gyantázott fiúcskák, akik inkább hasonlítanak egy melegklub reklámarcára, mint egy igazi FÉRFIra."


Ez hatalmas baromság, persze van ilyen is, de ezek inkább a meleg modellek. Rengeteg nagyon normális, férfias, nem mű modell van, sőt sok cég kimondottan ezt a típus keresi. A lényeg a kisugárzás, a karakteresség, minden ami mű, elutasítva...


És itt most nem a magukat modellnek nevező pancserekre gondolok, hanem akik tényleg ebből élnek. Ugyanis a legtöbb profinál a megélhetés a szempont... 100-200 ezer ft egy sorozatért sztem egy elég szép összeg, aki még a komolyabb arcokat is elgondolkodtatja.

2011. júl. 11. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!