Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogy kéne értenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kéne értenem?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn egy csaj bejelölt engem, ami oda vezetett hogy ráírtam hogy akar e ismerkedni, erre felvett msn-re. Egy kb 10 percet beszéltünk mikor ő elkezdett arra panaszkodni hogy meleg van és emiatt egyre inkább nem írt.

Ezen jól felhúztam magam, mondtam neki majd ha úgy gondolja majd írjon akkor.

Sokáig nem írt, szóval ráírtam hogy most én mondtam valami rosszat vagy velem van a baj, erre továbbra se reagált, aztán ott hagytam leléptem msn-ről.

Nem értem az egészet komolyan, nem hiszem hogy mondtam volna bármi olyat ami rosszul vette volna ki magát.

De szerintem ez elég gyenge kifogás. Akkor minek vedd fel?

Tegnap óta ezen agyalok.


2011. júl. 12. 10:08
 1/4 A kérdező kommentje:
vett
2011. júl. 12. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el kellett mennie a gép elől és elfelejtette írni.Szerintem ne írogass rá egy ideig.Hátha ő ír rád.
2011. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem a neten kéne ismerkedni... ennyi
2011. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cyklon ***** válasza:
A csajt felejtsd el,mert 95% hogy nem akar senkit és unalom űzésből van neten. Jogos,hogy ha van időd,inkább menj és a valóságban ismerkedj :D ott nem lesz kifogás hogy melegvan és elmegy :D
2011. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!