Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csináljak? :/

Figyelt kérdés

sziasztok egy 16 éves átlagos srác vagyok és már régóta kedvelem az egyik lány ismerősömet aki az általánosba évfolyamtársam volt és most sokszor 1 busszal járunk suliba(jóba vagyok vele). az utolsó egy hétbe összeszedtem magam és el kezdtem óvatosan kezdeményezni nála annak ellenére hogy elég félénk és visszahúzódó vagyok .. beszélgettem vele facen,ahol visszaírt de ő nem nagyon vitte sose tovább a beszélgetést.. direkt megcsináltam a dolgaimat este, meg reggel is sokkal korábban kimentem buszmegbe csak azért hogy mellette ülhessek és tudja vele egy kicsit beszégetni.úgy terveztem hogy kinn vagyok barátaimmal és kihívom csak beszélgetni meg ilyenek és ha minden jól megy akkor elhívom péntek estére a barátom szülinapibulijára ahol megmondom neki hogy nagyon kedvelem és szeretném jobban megismerni vagy valami ilyesmi .. de már másodjára nem jön ki mert hogy hideg van kint meg mert hogy tanul :/ és most nagyon rossz kedvem lett hogy másodjára utasít el :/ azon gondolkozom hogy még egyszer megpróbálom elhívni péntek estére, és ha nem jön akkor megpróbálom elfelejteni...


bocsi hogy hosszú lett :/

amúgy eddig nem volt igazi barátnőm de egyre jobban azt érzem hogy kell valaki akit viszontszerethetnék :/

szerintetek mit kéne csináljak?


2011. okt. 19. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem, ne egy idegen társoságba próbáld meg elhívni ahol senkit nem ismer, olyan helyre próbáld meg elvinni ahol, kettesbe lehettek és majd ki derül. de még fiatal vagy, lesz sok lány az életedbe.:)
2011. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem idegen neki a társoság .. és nem merem még 2 esbe kihívni mert még nem hiszem hogy tudja hogy kedvelem vagy akármi és nem szeretnék nyomulós lenni :/
2011. okt. 19. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, lehet, hogy épp az a baja, hogy ő sem mer kettesben lenni veled, és lehet, hogy azt hiszi, azért akarod társaságba vinni, mert nem igazán érdekled. egyébként tényleg hideg van, de lehet, hogy azért nem jön ki, mert fél, hogy egy kukkot se tud majd kinyögni melletted. szerintem légy bátor, és hívd el valahova kettesben. az lehet egy süti egy cukrászdában, egy kávé, stb. persze lehet az is, hogy nem jössz be a csajnak, de ha ez így is van, akkor azt csak ő tudja megmondani neked.
2011. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!