Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha első randin nem mindig volt témánk? Érdemes egy újabb randival próbálkozni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
határozottan igen! :)
2011. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Miért ne, ha már randiztok elvileg bejöttök egymásnak szal' érdemes még próbálkozni szerintem.
2011. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen érdemes!

Midkettőtök izgult valószinűleg hogy nehogy vmi marhaságot mondjon!

2011. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

érdemes!

Volt egy ilyen kérdesem ' mit csináljak a következőn' címmel, olvasd el! :) (bocsi linket nem tudok küldeni telóról)

2011. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cöhh....nekünk első randin épphogy volt téma, 2. randi után vége...
2011. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tegnap 22:12

Nem találtam meg a kérdésed,beírtam a keresőbe,de nekem nem ad ki semmit:(

2011. júl. 13. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés: ' A következőn mit csináljak? Nagyon gáz. ' rem megtalálod...ha nem akkor próbálok linket küldeni...:)
2011. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 20:38

köszi,megtaláltam a kérdést végre:)Azt hiszem én is belevágok egy következő randiba és majd meglátjuk mi lesz.

2011. júl. 13. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
azaz.:) hajrá! ;)
2011. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 molnardav válasza:
Szia. Egyáltalán nem gon az. A mai világban időbe telik, mire két ember összehangolódik. A következő randin találjatok ki magatoknak valami közös programot. Lehet akár strand, korcsolyázás, városnézés, mindegy, csak valamit csináljatok... ne csak üljetek és beszélgessetek. Később majd kialakul. :)
2011. júl. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!