Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Nagy gond lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nagy gond lenne ha első randin napszemüveget viselnék? Tudom, hogy eléggé ciki de magabiztosabbnak érezném magam tőle.20/F

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát:D Ez lányfüggő szerintem:) Én épp tegnap fikáztam egy csávót akit láttam az utcán h télen, kesztyű, sapka, kabát, sál mellé hogy lehet felvenni napszemüveget.
2010. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát, nálam pl biztos eljátszanád az első és utolsó esélyed is... ki nem állhatom, ha nem látom valakinek a szemét, és egy üres fekete izének beszélek....így lehetetlen kontaktust teremteni...sztem 5 percet sem bírnék ki, és azt mondanám, örültem, és viszlát...


21/L

2010. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ht lányfüggő sztem. De akk legyél elegáns!
2010. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hátt ha beültök vacsorázni egy elegáns étterembe akkor elég gáz hogy rajtad van a napszemüveg, nagy bunkóság!!! De ha a szemed erősen fényérzékeny akkor elnézhető, de szerintem első randin inkább ne legyen napszemüveg!!! Meghát így hogy fogsz flörtölni a csajjal, hogy nem tud belenézni a szemedbe?:O 21/F
2010. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leeht, hogy Te magabiztosabbnak éreznéd magad, de a lány inkább zárkózottnak tartana. Nem túl bizalomgerjesztő, ha nem látja az ember a másik szemét.
2010. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség a napszemüveg! Ne bújj el mögé! Hát így belegondolva ha nekem lenne első randim egy sráccal aki napszemüvegben van, tuti megkérném hogy vegye le, mert nem egy napszemüveghez szeretnék beszélni! Legyél magabiztos és mutasd meg neki a szemeidet is:)
2010. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hülyeség a napszemüveg! Köszi a válaszokat!
2010. febr. 10. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Télen ciki ..
2010. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!