Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért baj, ha egy srác alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Egyszer végeztem itt az oldalon egy kutatást, és a nők több mint háromnegyede nem járna egy nála alacsonyabb pasival. De mi ennek az oka?
2011. júl. 13. 02:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Társadalmi berögződés. Ezt tanulták anyukájuktól, tanáraiktól, barátaiktól, filmekből, újságokból et cetera.
2011. júl. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Köztudott, hogy az alacsony férfiak 89.67%-a szenvedhet zselemid-betegségben, ami azt jelenti, hogy felduzzad a szeme egészen addíg, amíg nem iszik valamilyen féle zselét.

Ez a betegség akkor újul ki, ha egy lány mosolyog rájuk. Lappangási ideje 5-6 hét. Remélem segíthettem!

Ja, és ne ítéld el őket, ha alacsony vagy téged is csak segíteni szeretnének! :P

2011. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem végülis annyira nem baj, de inkább legyen magasabb a srác.

Azért nem járnék vele, mert nekem kellene lehajolnom hozzá?! Szeretem, ha egy fiú felülről hozzám bújik, lehajol hozzám. Egy alacsonyabb pasi csak felágaskodni tudna.:)

2011. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

azért mert az alacsony jellemzőhöz automatikusan mást is társítanak mondván hogy aki alacsony az gyengébb is bátortalanabb gyerekesebb stb.

ne tudd meg hány tinilány álla esik le mikor szembesül azzal hogy az általa bálványozott F1-es pilóta valójában csak annyi cm amennyi...

2011. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert sokkal férfiasabbak a magasabb pasik. Azt a benyomást kelti, hogy megvéd, erős stb
2011. júl. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

"Mert sokkal férfiasabbak a magasabb pasik. Azt a benyomást kelti, hogy megvéd, erős stb"


Mivel én is magas vagyok távol álljon tőlem, hogy az alacsony pasikat védjem, de mi van, ha valaki 190 centi és csak 60 kiló. Akkor is férfias? Ez az egész csak egy hülye berögződés. Bizonyos külső jegyekhez tulajdonságokat társítanak az emberek, ami baromság.

2011. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Mert sokkal férfiasabbak a magasabb pasik. Azt a benyomást kelti, hogy megvéd, erős stb"

Ez nem igaz pl:kicsi a bors de erős : )

Én is 167 cm vagyok alacsonynak számítok 14 évesen

gyúrok rendszeresen !4 év karate 2 év judo ! : )

Én már meg tudnám védeni x )

2011. júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak azért lehet ez mert a magasság az a férfiasságot is jelképezheti.De az is kérdéses h. mi számít alacsonynak vagy magasnak, mert pl. a párom 170 körüli,de nekem pont jó(én 156 vagyok),de egy tőlem magadabb lánynak már lehet ez kicsi.Próbálkozz akkor alacsonyabb lányoknál, de amúgy ismerek oylan párokat ahol a fiú alacsonyabb vagy legalább is akkora mint a lány(főleg azért mert genetikailag kicsi, illetve korán kezdett el edzeni a testére és az izommtól nem tudott megnőni)
2011. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az alacsonyabb lányok nagy részének is magas pasi kell.
2011. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálam esztétikai okokból. Hülyén mutatna mellettem, már volt rá példa. De a szerelemben ez nem számít.
2011. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!