Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú alacsonyabb. Gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú alacsonyabb. Gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki tetszik nekem de elég magas, én meg kevésbé. Rég nem láttam, így pontosan nem tudom milyen magas, de 1-2 centivel magasabb nálam. Gond? Lányok ti mit gondoltok (őszintén)? És ha gond, akkor nem túl feltűnő, hogy valaki felzselézett hajjal, vagy nagyobb talpú cipőben járkál? Vagy csak rosszabb lesz? Előre is kö.szi. 14/F
2011. aug. 20. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a lányt nem zavarja, akkor téged se aggasszon. :) Aki meg ezért lenézi a csajt vagy téged, azzal nem kell foglalkozni.
2011. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha felzselézed a hajad még nem leszel magasabb :D Csak a hajad lesz bezselézve :D
2011. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
engem zavarna egy picit őszintén. de izlések és pofonok. nem mindenki ilyen.
2011. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem fégképp nemfontos... 15\F Deuceee
2011. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Végképp bocsi :P még reggelvan
2011. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ahhhhhhhhhhhhh,egy kapcsolat nem attol fugg,hogy ki a magasabb.az en menyasszonyom is magasabb nalam egy jo 3centivel,mondjuk engem zavart eleinte,de mar megszoktam,rajottem,hogy ez nem valtoztat semmin...
2011. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy neked gond-e, azt én nem tudom. Hogy nekem gond-e, hogy ti milyen magasak vagytok, őszintén szólva egyáltalán nem érdekel. Hogy nekem, és a páromnak mi a magassága, az meg mást nem érdekel, csak engem. Én személy szerint a magasabb pasikat szeretem. De ez az ÉN véleményem. Ha nálatok más a helyzet, nem fog érdekelni... Sőt, szerintem ssenkit sem fog érdekelni. Ráadásul még nőni is fogsz, nem kellene ezen aggódnod.
2011. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
99%, h esélytelen vagy nála.
2011. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Még 1 ilyen kérdés és a seggembe feldugom a NASA űrsiklóját..
2011. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Már csak ezért érdemes lenne kiírni egy kamu kérdést. XD
2011. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!