Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy tetszek- e a fiúnak és hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Tudom nem inteligens az, hogy hogyan szerezzem meg mert nem tárgy de egyszerűen nem tudtam máshogy kifejezni magam :S

Barátnőm azt mondja, hogy tetszek neki de én ennek semmi jelét nem látom, minden naő látjuk egymást munkában és én azt gondolom, ha valakinek tetszik valaki akkor azt az illetőt amikor csak tudja nézi, vagyis én ezt teszem, persze szokott nézni de nem olyan feltűnően mintha tetszenék neki...de pl ma volt olyan, hogy odajött és kérdezte, hogy töltenél nekem vizet baba? persze ezt lehet, hogy megszokásból mondta és másnak is szokta mondani...de volt olyan, hogy öntötte ki a vizet a földön a lefolyóba és ottvoltunk ketten és az én lábamra direkt ráöntötte, ez lehetne egy szimpla hülyeség is de kb 2 mondatot beszéltünk másfél hét alatt eddig szóval nem ismerjük egymást és tudjátok, hogy a fiúk azt "bántják" aki tetszik nekik :D meg barátnőm, hogy látja, hogy amikor belenéz a szemembe a fiú akkor nem úgy néz rám mint egy átlag lányra, de én ezt miért nem érzem? Mind egy..nekem nagyon tetszik a fiú és többet szeretnék mint barátság. Hétvégén lesz egy rendezvény amin ő is és én is ott leszek mert gyakorlat és ott is kell aludnunk mert 2 napig kell dolgozni, ott kideríthetném, hogy mit gondol és talán több is lehetne mint beszélgetés, persze nem szex...Mit gondoltok mit tehetnék, hogy jobban felfigyeljen rám?


2011. júl. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ninc sidegzetem végigolvasni

szoval tömören a kérdésre:

ezt egy lány érzi ahogy rádnéz ahogy beszél hozzád ahogy megérint ahogy elfordítja tőlled a fejét ahogy viselkedike lőtted

2011. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom megtekintésre a "Nem kellesz eléggé" című filmet, sokat okulhatsz belőle.
2011. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok!

Nem tudom mit kéne, hogy kéne kideríteni, nekem is kéne valami jó tanács.

Viszont nektek a céges buli szerintem nagyon jó alkalom.

2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát képzeljétek rendezvényre nekem nem kellett menni :S de csütörtökön barátnőm írt neki facebookon...nem írom le, hogy mi volt de a fiú megtudta, hogy tetszik nekem és pénteken egész nap engem nézett. Étteremben dolgozunk, ő pincér, én szakács (iskolai gyakorlat). Egész nap engem nézett, máskor amikor nem volt dolga akkor mindig az étteremben állt de most állandóan a tálalónál volt és olyan feltűnően nézett, hogy az már zavart, bejárkált a konyhára és ott volt egy csomó ideig pedig máskor alig jött be...pedig a fiú mielőtt még megtudta, hogy nekem tetszik azt mondta barátnőmnek, hogy nem nagyon tetszik neki senki onnan de akkor ez mi volt? Ez az egész napos rám szentelt figyelem? Most nézett meg jobban vagy mi? Holnap velem lesz szakács gyakorlaton és már nagyon várom, hogy mi lesz mert péntek óta nem láttam :S
2011. júl. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!