Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet nála? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet nála? Van egy fiú, akivel már smároltam, de bizonyos okok miatt nem járhatok vele...

Figyelt kérdés

ezt irta msnen: "egy ilyen lányt mint te nem lehet elfelejteni... attól hogy nem mondom még így van... szép és aranyos lány vagy meg imádlak is szal attól hogy messze vagy tőlem még sokat jelentessz nekem"


talán szeret?vagy ez mit jelent?

(az imádlak nálunk alap köszönés :) )

én: 15/L

ő:17


2009. márc. 31. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen messze vagytok?

ez olyan kezdődő szerelem sztem :D

2009. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fúúú asszem 20 km körül :D am köszi:)
2009. márc. 31. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
20 km az még barátok közt sincsen messze.Járjatok,azt jelenti.
2009. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez azt jelenti, hogy tetszel neki.
2009. ápr. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 km szinte semmi:D Ha csak ezen múlik, akkor járj vele. Hajrá;)
2009. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,aranyosak vagytokk

amugy nem csak ezen mulik:( a legjobb bnőm szereti(jártak is már 2hetet még nyáron) és ezért...:S:S:S

2009. ápr. 1. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha tetszik akkor próbáld meg megértetni barátnőddel, hogy neked is tetszik a srác és szeretnéd ha komolyabb is lenne belőle. Szerintem ha igazi barátnő, akkor megfogja érteni, ráadásul 2 hetet voltak együtt az nem valami sok.
2009. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!