Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álljak talpra, és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak talpra, és hogy álljak legközelebb a pár kereséshez? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy még sosem volt barátnőm. Először még a gimiben lettem szerelmes egy lány osztálytársamba, sajnos csalódás lett a vége, ami annyira megviselt, hogy olyan másfél-két évig nem is tudtam a csajozásra gondolni. Majd az egyetemen ismét megtetszett egy lány, ő nagyon csúnyán átvert, ez is megviselt, de itt már csak pár hónapot bánkódtam.


Az igazi probléma most tavasszal jött. Megismertem egy lányt, aki (legalábbis úgy tűnt) viszonozza az érdeklődésemet. Bő két és fél hónapig ismerkedtünk, randiztunk, és egyre jobban megerősödött bennem az az érzés, hogy ez a hölgy tökéletesen illik hozzám, egy ilyen nőre vágytam egész eddig életemben. Szégyen - nem szégyen, beleszerettem, de sajnos túl korán. Egy nap beszélgettünk, és megmondta, h nem akar tőlem semmi komolyabbat, de azért barátok még lehetünk. Gondolom mondani sem kell, h ez volt az utolsó beszélgetésünk.


És itt jött a baj. Az első pár nap érthető módon pokoli volt, senkinek sem kívánom ezt az érzést. De ami utána jött, talán még rosszabb volt. Dekoncentrálttá váltam, hangulatingadozás jellemezte minden napomat, semmi sem érdekelt, semminek sem örültem, a legtöbbször szúró fájdalmat éreztem a mellkasomban. Szakembert csak egyszer kerestem meg (ennyire volt pénzem), és a neurológus azt állapította meg, h mélydepresszióban szenvedek, amit az elutasításból fakadó trauma váltott ki. Most kezdek kilábalni a dologból, de még közel sem vagyok az út végén, és nem is lesz könnyű eljutni oda.


A kérdésem hozzátok a következő lenne: hogyan tudnám elejét venni annak, hogy egy esetleges következő elutasításnál ne omoljak ennyire össze? Most abszolút nem tudom, h mihez kezdjek magammal. Fáj a magány, de attól is tartok, h megint tönkremegyek, ha próbálok közelebb kerülni vkihez. Kérlek benneteket, segítsetek!


2011. júl. 14. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

cső, én is depis voltam, tudom milyen az!!

[link]

Ezt szedd le SORRENDBE hallgasd megfele! Csodát tett velem Brian Tracy, aztán mikor újra csajoznál, előtte olvass PUA könyveket mert akárcsak te én se értettem LÓF@SZT se a csajozáshoz!! Vannak szabályai, menete, amit mi BÉTA srácok nem tudunk,de a csajozás tanulható!!

Sok sikert!!

f17

2011. júl. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt.

De azt hiszem, el kell menned orvoshoz, keresned valami jó pszichológust, mert nem természetes, hogy egy két olyan jellegű csalódás, hogy visszautasítanak ilyen mély depressziót váltson ki belőled. Mindannyian átéltünk már csalódást, utasítottak minket vissza, sőt sokan hosszabb kapcsolat végén is estünk már pofára. Nagyon rossz, fájdalmas érzés tud lenni, de ilyenen túllép az ember és ha valaki, aki nagyon szimpatikus, visszautasítja, a legtöbbször azért nem betegszik bele ilyen komolyan, mint te.

Gondolom, túlérzékeny lehetsz, talán ért valami trauma régebben (komolyabb, mint egy visszautasítás) vagy gyengék az idegeid, vagy önértékelési zavaraid vannak, vagy nem tudom, utána kell ennek járni szakembernél.

Ha ez így megy tovább, mi lesz veled, ha az első igazán komoly pofonokat kapod az élettől?

2011. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

02:17:


Nem hiszem hogy kerdezo tulerzekeny lenne. Irta hogy bele volt zugva a lanyba amikor o dobta. Ezt hivjak viszonzatlan szerelemnek. Nem ugyaz mint amikor csak nem jon ossze egy lannyal vagy elromlik egy kapcsolat es szetmentek.

2011. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szevasz kerdezo.


Nemreg en is atmentem ugyanazon amit irtal. Pontosan tudom mit erzel. En antidepresszanst szedtem az altalad leirt tunetek merseklesere.


Most az a fontos hogy mihamarabb lezard magadban a dolgot es rendbejojj. Mondhatnam hogy ha bezarkozol azzal megkimelheted magad a tovabbi csalodasoktol, de nem javaslom. Amit tehetsz hogy tudatosan ovatosabb leszel a kovetkezo kapcsolataidban, es nem lelkesulsz be az elejen.


Amugy van egy mondas, ami nem ol meg az erosit.

Kitartas!

2011. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem állandóan elutasítanak. Elején megviselt, mostanra már megszoktam, hogy a kutyának sem kellek. Próbáld valami mással lefoglalni magad, rengeteg jó dolog van még az életben a nőkön kívül is.
2011. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarom egyedül leélni az életemet, és mindennél jobban vágyom arra, h legyen egy kedvesem!
2011. júl. 15. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:

sajnos egy depressziós, megmentésre váró fiúcska nem nagyon kell a lányoknak.

fogadd el magad, most ne csajozz, dolgozd fel ezeket. gondold végig, hogy mit szeretnél, és ezentúl óvatosabban állj a nőkhöz. csalódás ez után is fog érni, szóval... ha minden pofára esés után depresszióba esel, akkor borzalmas életed lesz, és senki nem fog megmaradni melletted...

2011. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbáld az önbecsülésed erősíteni. Tanuld meg tisztelni és szeretni magad olyan erősen, hogy mindig tudd, értékes, szerethető ember vagy. Egyedülállóként is, akkor is, ha valaki visszautasít.


Javaslok olyan tartalmas elfoglaltságot, amiben örömöd leled, és ami az önbizalmadat erősíti.


Egy olyan embert, akinek megfelelően erős önbecsülése van, jóval kevésbé viselnek meg az ismerkedésbeli kudarcok.

2011. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam ezzel, ha szeretnél erről beszélgetni,

keress meg priviben.

2011. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Velem is volt ilyen,ha szeretnél erről beszélgetni benne vagyok!Hány éves vagy?Egyébként meg,vannak olyan lányok akik szeretik a picit megtört,szelíd fiúkat,pl én is! 17L
2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!