Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak egy lánynak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy lánynak ha nem ismerjük egymást de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki rohattul bejön, de ő azt se tudja hogy ki vagyok. Hogy menjek oda hozzá és mit mondjak neki h végre megismerjem?
2011. júl. 14. 08:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ha többen vannak az elég nehéz lesz.

Zabálj egy kis karfiolt, oszt kínáld meg őket:

Sziasztok lányok, kértek egy kis karfiolt??

Ha igen, már barátok vagytok, ha nem akkor pedig megjegyzed szépen, hogy sajnálod, azt gondoltad, hogy ezér van ilyen jó alakjuk, majd meghívod őket egy piára.

Egyébként nem, de már belejöttem a hülyeségbe miattad.

Egyedül kellene leszólítani a lányt. Vagy akkor elhívni az összeset valami programra.

Megint hülyeség:

Hidd el, fejleszti a kreativitást..

Oda rohansz a "tömege", megfogod a lány kezét, megkérdezed a többiektől, hogy elrabolhatod-e egy percre, elrabolod, szerelmet vallsz neki, amit én pl. soha nem vennék be. De vicces lenne, ha egy rózsát még a szádba vágsz. Aztán véletlenül lenyeled és a mentőkért könyörgöl.:DDD

2011. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Írj te valami tippet és megmondom, hogy mi a baj vele.

Esetleg érdeklődj egyik barátnőjénél, hogy van-e annak a szép lánynak barátja.

2011. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
A karfiolos ötlet nemis hülyeség xD
2011. júl. 14. 08:45
 14/31 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ötletem sincs...nem vagyok az a nagy csajozógép
2011. júl. 14. 08:47
 15/31 anonim ***** válasza:

Akkor szimplán ess össze:D

Csak kihívják a mentőket. Az gáz, ha nem ők fogják, mert akkor nincs kinek megköszönni, meg lehet az a mentő máshová kell éppen és megölsz embereket.


Vagy menj oda hozzá lesütött szemekkel, hogy szia, figyelj, én nem vagyok az a nagycsajozógép sajnos, de fogadd el tőlem ezt a rózsát, aztt add oda neki és kérdezd meg, hogy hívják. A többiek röhögni fognak, vagy hányni, remélhetőleg nem kapsz pofont sem, aztán elhívod inni valamira a lányt, vagy valami programra, akár a töbiekkel együtt előszőr.

Szerintem nyomozz utána egy picit.

2011. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Jaj-jaj-jaj, begörcsölt a hátam, megmaszíroznátok?

Erre mondjuk az lesz a válasz, hogy nem.

Egy haveroddal oda mész, elhívod őket valami közös programra, aztán össze jösssz a lánnyal.

2011. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

De a legjobb, legbiztosabb ötlet a beszélgetéshez, csak a nagyszerű, tökéletes, ellenálhatatlan kutya vagy egyéb szerzet, amit imádnak:D Ha mégsem, dugásra még mindig jó:DD

Ezt is vedd poénnak, az utóbbit.

2011. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja 2 értelmes ötletem van még.

Az egyik, leöntöd kólával, feljön hozzád, hogy kimosd a ruháját. A másik pedig, hogy hátból jól fejba vágod egy ásóval és amikor felébred megmondod, hogy jól elbántál a mocskokkal:DDD

2011. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Na, oda mész és kész, ismerkedni...

Hogy új vagy itt a környéken és barátokat keresel.

2011. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Köszönsz nekik, megkérdezed, hogy zavarhatod-e őket egy percre. Aztán csinálsz valami közvélemény kutatást, utána elhívod őket inni vagy elérhetőséget kérsz, hogy milyen aranyosak, jó volt velük beszélni.
2011. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!