Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok (miért) nem érthetik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok (miért) nem érthetik, hogy milyen, ha egy fiú kanos?

Figyelt kérdés

Nekem pl.nem az jut először eszembe egy fiúról,hogy szex,ha tetszik.

Nincs is olyan,hogy most nagyon szexelnék,és akkor az első jól kinéző fiút elcsábítom.


A fiúknál meg van ilyen,ugye?

Én nem értem,hogy lehet,hogy őket elsősorban a szex érdekli,és a személyiség másodlagos,meg a komoly kapcsolat.


2011. júl. 14. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul gondolkozol.

Ha szexhiányunk van, akkor teljesen mindegy nők vagy férfiak vagyunk, a szex lesz a gondolatunk. Tudom, én nő vagyok. Az más téma, hogy nem teszem meg.

Nem a szex érdekli őket elsősorban, csak akkor érdekli őket, amikor minket is. Csak nekik mások az erkölcsi korlátaik.

2011. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőket is érdekelheti csak a szex. Engem a komoly kapcsolat nem izgat, de hát mindenki más és más...
2011. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne általánosíts.Amúgy meg mért akarjátok azt hogy a két nem ugyanolyan legyen gondolkodásban?!Nem vagyunk ugyanolyanok,sőt hasonlóak sem.A férfiban sokkal aktívabban él az,hogy a génjeit örökíteni kell és nem szabad a nemzetséget,családot kihalni hagyni :D
2011. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó kijelentésed nem feltétlenül igaz... Egyébként meg bennük több a tesztoszteron értelem szerűen. Így vannak kitalálva. Ennek tényleg van a két nem biológiai különbözőségére visszavezethető oka, úgyhogy ilyen szempontból tényleg nem várhatod, hogy ugyanúgy viselkedjenek, mint mi.
2011. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ok a kérdés és a megjegyzés távol áll 1mástól :D

a kérdésre a válasz: érthetik max te nem és te azért nem mert hát .. sajt mi ezt honnan tudjuk ? te bajod amíg nem fertőző..


megjegyzés: mert megtehetjük :) am igen tesztoszteron pl jó ürügy nem ? de am nem minden hapi megy el keríteni vmi ribit ha épp kanos .. ahogy nem minden csaj állja meg h ne kerítsen 1 pasit ha épp őőőő ok ezt be néztem :D ha épp hiánya van


19F

2011. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem így van, a fiúkban a lányok külseje kelt vonzalmat, képzeld el a legerősebb vonzalmat amit életedben éreztél, midnen férfi ilyet érez ha egy szép nőt lát, érted már?Nektek meg nem a külső kelt vonzalmat így persze hogy nincs ez a férfiak külseje miatt neked, viszont a csajoknak is van ilyen, hogy "kanosak" ha eléggé vonzódnak egy férfihoz vagy menstruációt megelőző héten.

21f

2011. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan hülyék vagytok pasik. komolyan azt hiszitek, h nekünk nem a külső kell? Ha meglátok vmi jó srácot, elgondolkozok rajta, h milyen lenne vele a szex, és nem pedig azon kezdek filózni, h vajon mik a belső értékei. Ti is általánosítotok, egyik nő sem egyforma. Nem csak nálatok fontosak a vizuális ingerek.
2011. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nektek meg nem a külső kelt vonzalmat"


Dehogynem.Ugyan mi más keltene vonzalmat mint a külső :D

ha a nők meglátnak egy nagyon helyes pasit akkor képzeld ők is el tudják képzelni hogy pl hogy nézne ki ruha nélkül és milyen lenne vele a szex :D

2011. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!