Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvarol manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarol manapság egy srác egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ugye régen szerelmes vers, virág, titkos találkák, stb, stb. De hogy megy ez ma?
2011. júl. 16. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Elviszed leköpni SP-t.
2011. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kedvesség, udvariasság, mosoly, bókok, dicsérek...
2011. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy baráti társaságból ismerem a srácot. Mindig együtt buliztunk, szemeztünk, mellém ült..Aztán elhívott sétálni, kirándulni és onnan már alakult minden. :)
2011. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassan azzal, hogy megböki fb-n...

Egyébként szerintem a normális lányok még manapság is értékelik a "régimódi" módszereket. A virágnak, nem túl érzelgős versnek, naplementenézegetésnek, romantikus vacsorának én örülnék :)

2011. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Csak az a gond, hogy a normális lányok 70%-a pasival van, 10% leszbikus, és a maradék fele nem is akar kapcsolatot. Sajnos ez utóbbi a legszarabb érzés tapasztalataim szerint.
2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Én azért nem akarok pasit, mert

1: nem vágyok rá

2: bevallom, magas a mércém (elvárom egy pasitól, hogy legyen rajta egy kis izom)

3: mindenhonnan azt hallom hogy a pasik mind csak lyukra mennek

16/l

2011. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az meg más kérdés hogy normális vagyok-e
2011. júl. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!