Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem éri meg már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem éri meg már manapság sok helyen kedves, egyszerű lánynak lenni?

Figyelt kérdés
Tehát aki természetes csak szemfestéket használ néha,kedves,visszahúzódó,Nem csajos(ruhák meg pasik)központú nem bulizós(bár koncertekre házibulikra szivesen mennék ha lenne kivel.Nem szereti a szivatást!Nem is érti!Nem tudja jól kezelni!Ez az egyik főbenjáró ok ami miatt kiközösítettek.De nem kellek senkinek osztályban én vagyok a ciki és barátaim sem nagyon vannak bár most elkezdtem egyik régebbivel chatelni.De én azt látom h igenis azok a lányok sikeresek akik(pasik meg ruhák)közpotúak ők a menők engem meg sz@rba sem néznek.Itt nem a plázacicákra gondolok mert mindig mindenki velük jön pedig én csak a magukra adó bulizós lányokról beszéltem.De aki nem ilyen az lúzernek számít pedig mások vagyunk!Nem lehet mindenki egyforma!
2011. aug. 18. 17:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jav:Nem kellek senkinek, az osztályban én vagyok a ciki!
2011. aug. 18. 17:09
 2/22 anonim ***** válasza:

1.hány éves vagy?

2.Lehet csúnya vagy(ez célzás arra hogy rakj/küldj képet.

2011. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem vagy ettől lúzer idővel sokkal jobb pasit fogsz találni magadnak mint bármelyik kis divatmajom :)

hány éves vagy?

2011. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért te nem adsz magadra? Nyilván azok a lányok jönnek be a pasinak akik adnak magukra, szocializálódnak és nem nagyon félénkek. Ez sztem teljesen normális. A szivatást meg nem kell a szívedre venni, mindenkit szoktak szivatni, csak vannak akik úgy kezelik, hogy röhögnek rajta és visszavágnak.
2011. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
és azt, hogy adsz magadra nem úgy értettem, hogy plázacica kell,hogy legyél. Lehet valaki úgy is nőies meg csinos hogy nincs kint a segge meg a fél melle.
2011. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet én is ilyen vagyok mint te,szintén jóformán kiközösítve
2011. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is ciki voltam az osztályban, csak azért mert nem piálok, nem iszom, nem bulizok és nem dugólyuknak tekintem a lányokat, hanem érző lényeknek. Jó, mondjuk az ilyen vihogós, rosszindulatú p*csákat egyiknek sem, de ez már nem tartozik ide. Sajnos ez egy ilyen világ, ilyen a fiatalság nagyrésze. Ne kérdezd miért, lehet mutogatni a médiára meg fészbukra, de igazából nem tudom... Aki tombol, másokat majmol meg trágár az menő és mivel sok az ilyen megtalálja a társaságát, párját, aki meg megmarad önmagának és akár kicsit is másabb, az le van nézve és nem talál senkit, gyakran még önmagát sem.


20/F

2011. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem ha a lányon nincs smink, de így is szép, akkor az csak pozitív... Nem igazán szeretem a sminkelést... De az lehet a legnagyobb baj, ha nincs humorod, és nem tudod kezelni a helyzeteket. Ha ez van, az nagy baj... Egyedül miért nem mész el? Akik ott találkoztak a párjukkal, akkor azok egyedül, vagy barátokkal mentek, nem? Attól, hogy csúnya vagy (nem hiszem, hogy az lennél), lehetnének még barátaid... Lehet, hogy a viselkedéseddel van probléma, ha kicsit adnál magadra, akkor ezt megváltoztathatnád.

Szép napot!

2011. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz társaságban lehet.

21 éves lány vagyok és eddig a max smink amit használtam az a szájfény(szintelen) és szemceruza volt, de ezis csak esküvőkön meg ballagáson.Diszkóba sose voltam, néha 1-1 koncertre elmegyek.Hétköznapokon nem veszek semmi extrább simulós ruhát, tornacipö rövidgatya és valami egyszinű nyári topban fordulok elő ilyen időben.Mégis vannak barátaim,van barátom és vannak olyan srácok akiket kénytelen vagyok lekoptatni, mert nem akarom megcsalni a páromat és szakítani se akarok vele.Pedig nyilván vannak nálam sokkal szebb lányok is.A gonosz szívatásokat én sem bírom,de a poénos dolgokon meg tudni kell röhögni.

A baráti társaságom 90%-a fiu,gondolhatod milyen marhaságok mennek...É nem foglalkoznak vele különösebben,hogy én lány vagyok, ugyanolyan haver vagyok Pistikének, mint az Istike.Rosszindulatú embereknek meg nem keresem a társaságát.

2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

*jav: lehetsz.

bocsi:)

2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!