Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el netes társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el netes társkeresőn?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőkön szoktam ismerkedni, és eléggé gyengén muzsikál a dolog. Nagyon korrekt profilom van és mindig normális leveleket szoktam írni (nincs sablon, közhely benne), de sokszor arra sem méltatnak, hogy visszaírjanak. Mit ronthatok el?

21/f


2011. júl. 17. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, csak szerencsétlenül alakul. Amúgy hogy nézel ki, van kint képed?
2011. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Milyen hangnemben írod a leveleket? Lehet hogy azzal van a baj hogy túl félénk vagy túl karótnyelt formában írod ezeket a leveleket. Bát ez nem tűl valószínű. De azért próbálj meg felszabadulni, ha úgy gondolod hogy szükség van rá.
2011. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Milyen a profilképed? Milyen képeid vannak fent? Egyáltalán, hogy nézel ki? :D

1. Társkeresőn nagyon kicsi a valószinűsége, hogy valaki válaszoljon.

2. Mivel nincs személyes kontaktus, a nem is annyira közhely, hogy a nők kinézet alapján itélnek, itt méginkább jelen van, mivel csak a felrakott képeid alapján itélhetnek meg. Bejösz vagy nem jösz be nekik.


Ha nem vagy eleve jóképű(ha az lennél kétlem, hogy társkeresőn ismerkednél) akkor halott ügy, max ha nem tudod megfogni valamivel a csajt. De ez nagyon ritka.


Keress a neten valami ismeretlen jóképű srácot és rakd ki profilképnek vagy csinálj egy fake profilt azzal a képpel, irj ugyanazoknak, akiknél nem sikerült és nézd meg hányan fognak válaszolni vagy eleve rádirni. Meg fogsz lepődni. :)

2011. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jóképűnek mondanak és nem is a külsőmmel van a baj. A hangnem az baráti, és kedves. Elég sok képem van fent, lehet 1 profilképre kéne limitálni, és akkor érdekelni fogja a többi is....fogalmam sincs hol rontom el, mert szokott kapás lenni, de az ... olyan is:S
2011. júl. 17. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
társkeresőn eleve nagyon kevesen írnak vissza. persze úgy lenne korrekt, de hát ezzel nem mindenki foglalkozik. szerintem amivel mindenkit meg lehet fogni az a humor, hogyha az adatlapodat olvasva több humoros beírás is van, bemutatkozásban, vagy egyéb kitöltendő részeknél, azzal sokkal jobban fel lehet kelteni az érdeklődést, mint egy sima bemutatkozóval. plusz ha tipikusan olyan képeket raksz fel amik a hobbydak , életstílusodat jeleníti meg, és olyan csajokra írsz akinek hasonló, akkor is nagyobb az esély.
2011. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igaz. Rakj fel érdekes képeket. Bunji jumping, snowbord, meg ilyesmi menő szokott lenni. És az ilyen szép a szemed, kedves a mosolyod sablon szövegek ritkán jönnek bbe. Próbálj frappáns lenni és laza. De inkább próbálkozz máshol, lehet kevesebb erőfeszités és több eredmény lesz.
2011. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amit elrontasz az az, hogy neten próbálsz meg ismerkedni. Halott ügy...
2011. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, leírom a mi esetünket, hátha segít.

Én lényként több turnusban pár hétig társkeresőztem (nem vagyok se csúnya se antiszoc, egyszerűen mint olyan sokan, nem jó körökben mozogtam (bölcsészsrácok, és már mindent elmondtam), ezt meg egy lehetőségnek tartottam). Nekem a levél, a kép és a profil szövege is ugyanolyan fajsúlyú volt a kiválasztásnál - de mondjuk igaz: mostani párom kicsit sablon, "merev" levelet írt, de ahogy ránéztem a profiljára, elolvastam a bemutatkozó címsorát (majdnem ugyanaz volt a kettőnké), és még meg is láttam róla a képecskét (öltönyben volt, nagy gyengém) már megnyerte a szívem.

Még egy dolog, ez már a randikról: párom első randin nagyon izgult, alig beszélt, nagyon bámult engem, a beszélgetés néha megakadt. Másokat már penderítettem is volna ki ennyi után, de ő benne megfogott valami.


Tanulság: add magad! Profilképen, leírásban, levélben, élőben. Lesz lány, akinek ez nyeri meg a szívét, és az lesz a legboldogabb kapcsolat, hisz tényleg magad miatt szeret.

2011. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
elnézést, előző vagyok, lényként, tehát lányként. :P
2011. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma a bölcsész srácokkal?
2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!