Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jutok el odáig sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok el odáig sose senkivel, hogy járjunk?

Figyelt kérdés
Mindig megvan a néhány találkozás, egy kis msn-ezés, néha telefon, aztán csakúgy ellaposodik, majd véget ér a dolog, anélkül, hogy bármi komoly is lett volna. Nem hiszem, hogy csak én vagyok a hibás, de valószínűleg velem is lehet a baj, ha már folyton ez történik. Nem vagyok egy hűű, de jó nő, de a nálam sokkal csúnyább/butább/bunkóbb lány ismerőseim nagy része már 1-2éve kapcsolatban van. Nem értem, velem mi lehet a baj. Átlagosan nézek ki, kedves vagyok, van eszem, és atöbbi. Egy típusú pasit viszont nem tudok levakarni magamról, és ők folyton megtalálnak: a lelkibetegek. Akik 5percenként hívnak, és folyton azt bizonygatják, hogy mekkora mázlisták, hogy megismertek engem, és ők mekkora szerencsétlenek hozzám képest. Nahh, nekem ilyen pasira nincs szükségem, aki 'jótéteményként' értékeli, hogy találkozok vele. Csak egy olyan kapcsolatra vágyam, ahol a résztvevők kölcsönösen szeretik és megbecsülik egymást, és egyenrangúak. Olyan nagy kérés ez? Miért nem jön soha össze?:( 20/L
2011. okt. 12. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert túl személytelen az egész,amit leírsz.Ismerkedj élőben,face to face.Sok időt megspórolsz magadnak,ha nem jön össze azért,ha összejön,akkor meg azért.
2011. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Élőben mennek a dolgok (vagyis ott is), szóval nem erről van szó... hanem hogy így hirtelen mindig 'kihül' a dolog:S
2011. okt. 12. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy eddig olyan srácokkal hozott téged össze a sors,akik nem tudtak előcsalogatni a csigaházadból.Ezek a srácok mennyire jöttek be neked?(külsőleg,belsőleg)
2011. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Troll1108 ***** válasza:
Mert UNALMAS vagy. Használd a csöcsöd, ha meg nincs akkor SZOPÁS. :D
2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is személytelen vagy így ebből kikövetkeztetve (bocsi, nem ismerlek csak egy tipp) Nincs semmi olyan benned ami mást tartósan megfogna. Magyarán szólva stílustalan vagy, és ezt nem a converse cipőhiányra kéne érteni vagy a nike dolgokra. Olyan lány lehetsz aki eltűnik a népek közt, mindenkivel (majdnem) szóba áll, jóba van.


"de a nálam sokkal csúnyább/butább/bunkóbb lány"


Önteltséget a fiút gyűlölik, kivéve aki a testi dolgokra hajt, azt ezzel izgatod. Csúnyább? Bunkóbb? Én 19 éves vagyok és egy 4 éves kapcsolatba vagyok. Rengeteget vagyunk együtt és ez csak erősít bennünket.

2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem az egészet, hogy olyan stílusú, gondolkodású lehetsz mint a többi csaj körülötted. Szóval nem testi hanem lelki, szellemi értelemben.
2011. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is iskolában állandóan azt hallom... Fúú de kafa ez a zene (összes csajnak az jön be) Fúú de jó cipő, gatya, táska stb... Azt hiszik milyen divatosak, közbe egy csokorba lehetne a Marsra küldeni őket...


Továbbra is azt mondom; Nem ismerlek, csak az átlagos mai 14-20 éves korosztály stílusából ítélve. Egy osztályba, közösségbe pl 20 lányból 17 ilyen, a maradék 3 olyan mint leírtál. Próbálj egyéniség lenni külsőre, belsőre, mindenre és ha tartós, komoly kapcsolatot akarsz akkor NE a testeddel csábíts, hanem a stílusoddal.


Ja és ne "fészen" meg "szkájpin" randizz, hanem élőben. Persze találkozót szervezni lehet, sőt kellhet facebookon csak ne ragadj ott ;)

2011. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jajj a másik, aztán abbahagyom mert lassan könyvet írhatnék :D


NE erőltesd a kapcsolatot és ne azt csináld amit sokan: "Keresem az igazit" - féléve a 10. párjánál jár...


Igazi az jön magától. Meg kell várni. Ezzel a viselkedéssel, hogy mindenkivel próbálkozol csak elűzheted, elbizonytalaníthatod az igazit. Azzal randizz aki érzed, hogy valójában kiegészít és te is őt.


Sok sikert, és elnézést a rád nem illő jelzőimtől, gondolataimtól.

2011. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit teszel azért, hogy egy jó pasit fogj magadnak?
2011. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem azért, mert semmi biztató jelet nem adsz a srácoknak, és emiatt úgy gondolják, h nem jönnek be neked.
2011. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!