Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem hiszek a helyes srácoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszek a helyes srácoknak, hogy tényleg randizni akarnak velem és nem ugratnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14-15 éves koromban nagyon ronda voltam (fogszabályzós, pattanásos, egérszürke hajú, gázos kislányos cuccokban).

Mindig csak szivattak a pasik.

Most ezeket már kinőttem, egyik sem jellemző rám, de még mindig nem bírom elhinni, hogy tényleg olyan jó csaj lennék, akivel jóképű, izmos pasik akarnak találkozni.

egyszerűen, ha egy jó pasi randira hív, azt hiszem hogy viccel és nemet mondok, vagy poénnal elütöm az egészet.

Mit csináljak? Hogy döntsem el, hogy nem sak szivatás az egész?

Édekes, 30 év körüli pasiknak jobban hinnék, valahogy a korosztályommal szemben van bennem bizonytalanság, talán mert kiskoromban sokszor csúfoltak.

20/L

a bunkó válaszadók kérem mellőzzenek


2011. júl. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondj igent a randi meghívásra, ennyi az egész. Aztán úgyis kiderül, hogy komolyan gondolja-e. De ebben a korban ilyennel nem szoktak viccelni, szóval szerintem teljesen komolyan gondolják.
2011. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen voltam és teljesen megváltoztam azóta (és szintén 20éves=)) azt tudom mondani,hogy legjobb, ha olyannal találkozol aki úgy elvarázsol hogy eszedbe nem jut hogy esetleg nem illetek össze. amikor összejöttem barátommal elején néha nekemis eszembejutott hogy uristen ez hihetetlen hogy kellek annak aki nekem is,de azóta semmi ilyen nincs.

vedd lazán szerintem, és ha valaki nagyon nyomulós, ne add be a derekad, így kiszűröd ha vki csak játszik. aki kitartóbb, tényleg érdekled őt, az úgyis lerí kb 2-3 találkozás után. az pedig még nem sok "próbaidő"=)

2011. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó pasi vagyok. (Fiatalabbnak néznek és az aktív sport is meglátszik rajtam.) Ismerem azt a tekintetet, mikor a lány rácsodálkozik, hogy miért éppen őt szólítottam meg. De ismerem azt is, hogy miért mertem megszólítani.

Utóbbiak igazi kirakatbabák. Szépek, de ostobák. A csodálkozók szépsége egészen más szépség. Nehezebb észre venni, de legalább annyira szerethető.

Ha érdekel a srác, fogadd el a meghívását.

2011. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!