Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heló aszt akarom kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló aszt akarom kérdezni hogy van egy lány és vele nagyon jó barátságba vagyok de én nem barátként érzek iránta hanem szeretem de ő csak barátom akar lenni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség... vagy engedsz a csajnak és barátok lesztek... vagy megpróbálod elcsábítani :) ha nagyon tetszik neked én a 2.ra szavaznék :)
2011. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj neki bókolni, legyél kedves vele, mosolyogj rá, szemezzetek, ha megálltok valahol akár társaságban állj olyan közel hozzá, hogy összeérjetek. Ha jól fogadja a jeleket, akkor légy türelemmel. Én azt tapasztalom magamon, hogy ha nem rohannak le, akkor ki tud alakulni szerelem a barátságból is. Minden esetre adagold neki, és ne siesd el! Sok sikert! ;)
2011. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. még valami? már rákérdeztél nyíltan, vagy csak sejted, hogy ő nem akar többet? ez fontos
2011. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ASZT amit akarol
2011. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy megéri vagy nem.
2011. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. júl. 19. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad már a lánynak, hogy hogy érzel iránta? Vagy csak sejted, hogy ő nem viszonozza?
2011. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!