Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szövegek jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szövegek jönnek be a csajoknál amikor utcán szolitod le öket?

Figyelt kérdés
ti csajok szeretitek ha egy frappáns belépövel kezd a fiu vagy legyen öszinte??
2009. ápr. 2. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Jó a segged kő kóla?

Jó a csöcsöd kő walkman?

Elnézést szabad egy mellnézést?

XD

2009. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen szövegek nem jönnek be, főleg ha úgy hangzanak mintha előre betanultad volna. abban nincs semmi eredeti, semmi érdekes és ez rögtön le is jön a lánynak és, ha van egy csöpp esze nem fogod érdekelni hanem keres egy olyat, aki nem a netről vagy akárhonnan megtanult szövegekkel próbálkozik nála. szerintem legyél eredeti és spontán. az sokkal jobban bejön egy lánynak. nekem legalábbis biztosan. ne haragudj, ha nyers voltam. sok sikert :)
2009. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát utcán sztem semmikép, azért megy az ember az utcán mert siet a dolgára nem flörtölni...a betanult szövegek meg főleg lejártak...legyyen egyedi, improvizált, kedves
2009. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem jó szórakozás utcán flörtölni. és kitudja mi lesz belőle. 1 randi 2 randi 3 vagy tovább:) Nekem nem a szöveg számit igazán. Fontosabb h ápolt legyen igényes.(külső) A kezdeményező mondat pedig spontán és humoros:)
2009. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!