Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis, hol keressek nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hol keressek nőt?

Figyelt kérdés
28 éves fiú vagyok és elég magányos. Tapasztalataim szerint a társkereső oldalakon csak szórakoznak az ember fiával; disco-ban csak laza kapcsolatot lehet találni (és amúgy is sok a tini ott már); utcán nem ismerkedünk; könyvtárba olyan nőket láttam, h na inkább nem is jellemezném; ismerősi körömben nincs senki akivel lehetne; távkapcsolat nekem 100 km-től nem működik, másnak kevesebbtől se...de mit csináljak, ha Borsodban élek... :(
2011. júl. 19. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a) keress borsodi csajt

b) költözz el

2011. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én pont így vagyok, mint te, de el kell ismerni, hogy bennünk is ott a hiba. Én például nem vagyok egy nagyszájú, középponti menő macsó, a külsőm is elég gáz. Nem tudok magas lenni és jobb képű. :(


21f

2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak zöld kezecske!

Érdemes megnézned. Írtam a kérdést feltevőnek, tegye ki a privijét, ha ezt megteszi, írj neki!

2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Ha gondolod megismerkedhetünk. Írj privit!
2011. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sok benned az előítélet. Az jelentősen beszűkíti a lehetőségeket. Ez se jó, az se jó... ki se próbáltad, honnan tudod, hogy nem jó?
2011. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Újabban a gyakori társkereső lett???
2011. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Simca válasza:
Társkeresőre azért regelnek ált. mert ugyanígy vannak mint te. Viszont ha nicns normális képed off. De jó alternatíva. Másik megoldás h haverokkal barátokkal mész olyan +beülős" lazulós helyekre ahol csajok is vannak bőven, többségben az erő :D Am meg nem hinném h 100km-es 360 fokos körzetben 1 !!! lány sincs aki adná neked.. ha meg tényleg nincs tanulj, dolgozz, és költözz Pestre.. vagy külföldre.. hosszú még az élet.
2011. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rohadt vihar, tegnap is elszállt a net, ma is, csak mostanra jött vissza! :(


"Szia! Ha gondolod megismerkedhetünk. Írj privit!

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:24"

Aranyos vagy, de nem látom hova írhatnék, mert nincs ott h írhassak neked...viszont te írhatnál nekem, mivel a kérdésemben is szerepel a címemre írás lehetősége!


"Kicsit sok benned az előítélet. Az jelentősen beszűkíti a lehetőségeket. Ez se jó, az se jó... ki se próbáltad, honnan tudod, hogy nem jó?

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:35"


Nem előítélet, ahogy írtam is, TAPASZTALAT minden, amit üzentem nektek itt. Én így éltem meg azokat a szitukat.


Simca-nak pedig:

Társkeresőre (másokkal ellentétben) én nem szórakozni járok a másik féllel. Magam adom mindig, ha talira kerül sor elmegyek és felvállalom magamat az életben is. Ha a másikban nem jön be valami, akkor megmondom neki, ahogy mástól is elvárom, ha a szemembe nem is meri, de legalább írja meg!

Normális képem van feltöltve, nem "szia, b.szunk" szöveggel nyitok. Reagálok a leírtaira (amennyiben egyáltalán írt magáról) és írok magamról pár sort annak reményében, h felkeltem az érdeklődését.

Pedig hidd el, h 100 km-es körzetben nincs, aki "adná neked". :S Tanulok és dolgozok is mellette, de Pest nem az én világom egyelőre. Persze lehet később megváltozik ez a nézetem...


Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!