Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tudok találkozni senkivel?

Figyelt kérdés

Kezd kissé zavarni a dolog hogy senki sem akar velem találkozni (úgy értem egy lány sem). Még csak randim se volt soha, csak akkor találkoznak velem lányok ha muszáj pl.: iskolai rendezvény...stb.

Azt tudom hogy nem vagyok "jó pasi", de a lányokkal megpróbálok mindig kedves lenni, suliban, vagy ha neten beszélgetünk... Pl.: facebook-on nincs is semmi baj, jókat tudok beszélni velük, de amint előjön a találkozás téma jönnek a kifogások stb... miért van ez?

17/F


2011. júl. 19. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszakkal próbálkozol. Amúgy meg írtad, hogy nem nézel ki jól = önbizalmad sincs. És ha így van, lehet hogy magasabbra teszed a mércét, mint ahol te állsz, (és ha nincs önbizalmad, akkor feleslegesen) és ezért sem. Gondolom Te is csak az olyan lányokkal kezdesz akik tetszenek. Na gondolj bele hogy a lányok is így vannak ezzel azért. Egy kedves férfi jó, meg minden, de attól még csak barát lehet valaki és ez érthető szerintem. Férfiként is. Ha mondhatom már ezt magamról :D

Szóval vagy lejjebb adod az elvárásaid vagy próbálkozol, mert ha nem vagy a legjobb pasi akkor nehezebb azt összehozni, hogy mindketten bejöjjetek egymásnak.

Én sem vagyok a legjobb pasi, bár már rájöttem a saját értékeimre, de mióta magasabb az önbizalmam, sokkal több pozitív visszajelzést kaptam. Csak ugyebár már nem élek vele, mert több mint 2 éves kapcsolatban vagyok. Előtte is volt 2. És tetszettem más lányoknak is. Ennyi.

20F

2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és még pluszban : Nekem elég erős mércém van, és mégis sikerült mindig :)
2011. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.... :)
2011. júl. 19. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Felszabadultság meg önbizalom, bár a kettő kb ugyanaz, csak azért szeretem mert olyan jól tudja mondani mindenki nincs önbizalmad, blablabla. Aztán végre valamikor valaki kicsit bővebben magyarázott.


Az a lényeg hogy ne szorongj, stresszelj, jó érezd magad. Önbizalmad az majd megjön magától minél gyakoroltabb vagy a dologban, nem csak úgy a semmiből. Szóval általában stressz/szorongás miatt nem szokott menni. Hát kb sokan ezért isznak 1-2-öt hogy ez ne legyen, vagy amit első is említett próbálkozz másokkal akikhez lazán oda mersz menni, aztán majd alakul ^^. Mondjuk nem tudom egyébként oda szoktál-e menni suliban vagy inkább neten dumálgattok, ha nem hát akkor azt lehetne pl. Vagy jár valamilyen progira suli után az is jó.

2011. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi neked is... én "sajna" nem iszok... :) nem látom értelmét és "nem hiszek benne"...
2011. júl. 19. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Fontos hogy megtaláld önmagad. Találj mindig olyan dolgokat magadon, vagy magadban amik szeretni valóak. Gondolj bele, hogy magunkat általában rosszabbnak látjuk, mint amilyennek látnak minket. De ha te is találsz magadon olyan dolgokat amik szeretni valóak, akkor az másoknak is feltűnhet.

A másik, hogy fejleszd önmagad lelkileg. Tanulj, olvass sokat. Gondolj bele, hogy a személyiséged csak sok tanulással és tapasztalással fejlődik. Ezért mindkettőt tenned kell. Sportolj is valamit. Nem csak azért hogy jobban nézz ki. Persze ez csak egy plusz tanács, mert én pl. sportolok szintén, de nem látszik meg rajtam. Bár nem olyan rendszeresen csinálom, csak amikor ráérek. Amúgy a normál testalkatba tartozok, a soványhoz kicsit közelebb állva.

Az önbizalmad meg tényleg úgy fog épülni, ha pozitív megerősítéseket adsz magadnak, és ha pozitív visszajelzéseket kapsz a világtól. És ne minden negatív visszajelzésre figyelj, mert a legtöbb irigységből, vagy nagyképűségből fakad.

Tényleg tedd először kicsit alacsonyabbra a szintet, ha neked úgy könnyebb, és akkor próbálkozz úgy. Az önbizalmad majd fejlődik ezzel is. És ne csak a lányt lásd a lányban, hanem az embert is. Beszélgess minél több emberrel/lánnyal, anélkül hogy bármit is akarnál tőlük. A beszélgetéseikből meg vonj le következtetéseket.

Jó kérdésekkel a megfelelő pillanatban nagyon sok mindent ki tudsz deríteni ;)

Sok sikert.

2011. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi neked is... kb 13 éve focizok :) asszem azt vehetjük sportolásnak :)
2011. júl. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!