Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt az utcán, aki nagyon tetszik, akkor leszólítjátok?

Figyelt kérdés
Igazából nem értem miért ilyen félénkek a pasik... Már többször előfordult, hogy küldtem a jeleket, szemeztem pasikkal, mégsem léptek végül semmit. Miért van ez? Végülis veszítenivalótok nem lenne... Pláne, ha még visszajelzést is kaptok.
2011. júl. 19. 22:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Én leütöm egy szeneslapáttal.
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Értelmes Válaszadó ***** válasza:
83%
Nem leköpöm, aztán alárúgok,hogy essen pofára, utána meg rászarok a fejére...és bemutatkozom!!
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor igazán örülök, hogy veletek még nem szemeztem! :D
2011. júl. 19. 22:33
 4/24 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen ez ti, lányoknak a hibája. Ugyanis a világ rengeteget változott és részben felborult a nemek közti egyensúly is. Erre arra célzok hogy rengeteg lánynak egyre több igényei vannak jobbnak gondolják magukat a pasiknál és ezt ki is mutatják pl játszadoznak vele stb. Emiatt több srác félénkebb lett, fél az elutasítástól és inkább nem is próbálkoznak vele.


20/F

2011. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Érdekes amit mondasz. Én nem érzem, hogy az én hibám lenne... :D Viszont több pasitól hallottam már, hogy gáznak tartják, ha egy lány kezdeményez, mert nem az ő dolga. Szóval ha egyik fél sem lép, akkor mi a megoldás?:)
2011. júl. 19. 22:36
 6/24 Stojkovic ***** válasza:

Lehet, hogy sokaknak tetszel de attól még nem biztos, hogy akarnak is valamit. Nézegetni lehet, nem?

És ha van barátnőjük és csak kíváncsiak, hogy kapnak-e jelet?

Persze ha még soha senki nem szólított le téged, akkor lehet, hogy tényleg mindegyik félénk volt.

2011. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

nem szoktam leszólítani a lányokat, ugyanis az ismeretségi körömben van elég szép és kedves lány, akiknél ha bepróbálkozok, az legalább nem zsákbamacska

19/F

2011. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

"Érdekes amit mondasz. Én nem érzem, hogy az én hibám lenne... :D Viszont több pasitól hallottam már, hogy gáznak tartják, ha egy lány kezdeményez, mert nem az ő dolga. Szóval ha egyik fél sem lép, akkor mi a megoldás?:)"


Szerintem a mai világban már egyáltalán nem gáz, ha a lány kezdeményez.

2011. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

a megoldás, hogy várj egy Férfire, aki elég tökös ahhoz hogy ne csak mondja magáról hogy az, hanem tényleg ahhoz méltóan viselkedjen

19/F

2011. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hozzám odajött pár hete egy jóképű pasi a Tescoban, hogy ellenőrizze a memóriáját, hogy látott-e előtte 2 órája máshol, de igazából 2 igenen kívül semmit nem tudtam kinyögni, mert úgy meglepődtem. Nem vagyok ahhoz szokva, hogy idegen pasik csak úgy odajöjjenek, kivéve ha az időt szeretnék megkérdezni. Ez nem az utcán volt, de van ilyen pasi. 29N
2011. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!