Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt egyedül üldögélni egy parkban, kávézóban, cukrászdában és megtetszik nektek, akkor általában odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha megfogna és tényleg tetszene akkor valószínű hogy odamennék ha lenne elég önbizalmam(Y)

Mért, te ilyen lány vagy?

2011. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egy lány üldögél valahol csak úgy általában vár valakit, nekem volt már kellemetlen hogy odamentem beszélgettünk pár perc jött a csávója aztán elhúztak
2011. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én szoktam üldögélni egy kávézóban egyedül úgy, hogy nem várok senkire.
2011. jún. 7. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem.
2011. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet^^
2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És azért nem, mert nincs önbizalmatok? Mondjuk úgy alapból tényleg elég fura, de ha szemeznétek a csajjal vagy valami? Akkor megjönne a bátorságotok?
2011. jún. 7. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ÉN egyszer eljátszottam! :)


Egy kávézó/cukrászda - félében ült a kinti teraszon én meg bent a pultnál, megláttam megtetszett, és odamentem hozzá azzal a szöveggel, hogy "szia mit hozhatok?" :)


Aztán mikor odavittem neki akkor megkérdeztem h zavarom e ha leülnék hozzá.....de csak akkor esett le neki h nem vagyok pincér amikor odajött az igazi.....

2011. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a legutóbbi tetszik... Részemről egyébként nincs öbizalmam de ehhez az utóbbihoz még talán lenne is. :)
2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen.Ha szemeznénk akkor tuti odajönnék.De csak úgy nem igazán, mert elegem van a megalázó helyzetekből.Önbizalmam van de azért csak úgy nem szeretek odamenni csajhoz.
2011. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!