Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne ezekből aza datokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ezekből aza datokból a véleményed?

Figyelt kérdés
181 cm magas 58kg váll alattig érő ,szőke hajú lány vagyok,aki rendszeresen sportól, és nem kondizik....(edzsések)
2011. júl. 21. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon vékony vagy... ha mondjuk veled randiznék,attól félnék, hogy ha hozzádérek, eltörsz... ne haragudj. esetleg képpel könnyebb lenne
2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén? Nekem semmilyen véleményem nincs, mert rengeteg ilyen lány van a világon, abból, hogy hány kiló vagy meg milyen a hajad nem sok mindent lehet leszűrni. :D:D
2011. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] parancsolj
2011. júl. 21. 10:09
 4/9 A kérdező kommentje:
bár ebből inkább csak az arcom derűl ki...
2011. júl. 21. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó, még lábad sincs!!!
2011. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te vagy ezen a képen, nekem nem tetszik az arcod. Nagyon kiáll az arccsontod - ez nyilván azért van, mert vékony vagy -, és fura a szemöldököd is. Nem az irigység beszél belőlem és nem mondom hogy az én arcom tökéletes, mert a közelében sincs. Szóval ez minden hátsó szándék nélküli vélemény. 17L
2011. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem minden rendben van, elég magas vagy mondjuk, nekem már túl magas is, azt szeretem ha magasabb vagyok a lánynál akivel vagyok :D
2011. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rakkerman ***** válasza:
Biztos azt akarod hallani jó csaj vagy :) Megadjam-e ezt az örömet?Ha egy ilyen ember, vagy egy ilyen pics@ feljön ide és elkezdi ezeket irogatni nyílván nem azt akarja (főleg ha még ilyen kép is dukál mellé), hogy leszólják. Magyarul unatkoztál és gondoltad feljössz ide bedopsz egy ilyen hülye semmitmondó kérdést (holott nyílván tisztába vagy az adottságaiddal ha olyanok) és várod hogy a sok dioptriamókus meg egyebek a farkincájukat csóválva elkezd könnyes módon rinyálni arról hogy te mennyire egy földreszállt angyal vagy mert sikerült ezekre az "adottságokra" szert tenned. Tudod mit? nem adom meg az örömet;).......
2011. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi írtó édes vagy:) látom te is unatkozól,h ráérsz ilyenekt olvasgatni és irogatni:)
2012. máj. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!