Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Köszönés után mint mondjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz07 kérdése:

Köszönés után mint mondjak a lánynak ha leszólitóttam egy Sziával?

Figyelt kérdés

Siasztok! Velem az a helyzet,hogy én oda merek menni lányokhoz,rá merek köszönni a lányra,

de nem tudom hogy a köszönés után mit mondjak neki,mi legyen az első mondatom :(

Plázában,buszon,metrón stb. köszönés után mit mondjak a lánynak?

Lécci segítsetek nekem... :) Várom a válaszokat :D


2011. júl. 21. 14:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki a köszönés után ezt: leszel a barátnőm?

:D

2011. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"csáááááááááh :D

Nekem kukim van ,neked nunid van,gyere gyere,dugjuk össze amink van :P "

2011. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
figyi géza felkéme ásni a hátsó udvart 5 ért vá¨lalod?
2011. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt? szia, eljössz velem az első rndinkra?

:D

2011. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek :D az utolsó vicces,de sztem kiröhögne xD
2011. júl. 21. 16:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia , szeretlek , járunk?
2011. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem tök simán közölheted a csajjal *persze nm a nagyon nyomulós formában*, hogy tulajdonképpen miért is köszöntél rá. Mondd neki(k), hogy: Szia, gondoltam ide jövök beszélgetni...látom te is egyedül vagy...blabla...és ha szerencséd van nm küld el azonnal: d
2011. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na látod itt a gond. Egyébként velem is. Ez már régen rossz. Vannak olyanok akiknek megy a szövegelés, vannak akik nem ilyenek. Nem arról van szó,hogy meri vagy nem, mér ne merné? Megesz talán? Dehogyis. Csak egyszerüen NINCS MIRŐL BESZÉLNI VELE. Ha egyszerüen annyira nincs lövésed sem hogy miről beszélj vele, az mire jó? Minek akkor beszélni vele. Egy erőltetett, nem gördülékeny beszélgetésben semmi élvezet nincs, csak egy feszélyezett kényszer duma ami a nemi vágy leküzdésére hívatott semmire sem jó szerintem. Nekem sincs semmi beszélnivalóm senkivel. Mások meg annyira közlékenyek, olyan lazán tudnak mindenről nyiltan társalogni hogy az elképesztő. Jobb egy fizetős macát keresni, annál hamarabb célbaérsz, és még hü lyét sem kreálsz magadból. Mostanában playmate színvonalúak is vannak a rosszlányokon.
2012. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!