Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz07 kérdése:

Lányok nektek bejönnek a nagyon rövid hajú kigyúrt pasik?

Figyelt kérdés
Vagy ha az emos fiúk tetszenek akkor miért?
2011. júl. 21. 16:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok,még ide írnám ezt mert nem enged új kérdést még.. szal: Csajok mit szóltok ha egy fiú úgy megy oda hozzátok h:" szia,bocsi hogy zavarlak de nagyon tetszel, van ledved beszélgetni?" ehez mit szóltok?
2011. júl. 21. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
kigyurt pasik kocka has üres fej csak flegmulnak
2011. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a nagyon kigyúrt pasik. Az jó, ha erős és lapos a hasa, de nem kell túlzásba vinni.


18N

2011. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre fiúként nem tudok választ adni, de azért lenne egy megjegyzésem.


Azt TILOS mondani, hogy "szia, bocsi, hogy zavarlak", (Te se tedd! /mivel sztem egyértelműen fiú vagy) mert az nem magabiztosságra, hanem félénkségre utal. Ilyenkor tulajdonképpen magasabb rendűnek hiheti magát a csaj, és ez egyáltalán nem jó kezdése egy kapcsolatnak.

2011. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem az emok

undorodok az izmos pasiktól

csak kicsit lehet izmos max

a rövid haj nálam nem nyerő

az emok a leghejesebbek *.* (sztem)

2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18:02 te hogyan szoktál? akkor köszönés után mit mondhatnék?
2011. júl. 21. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:

18.02-es vagyok:

Pl. boltban: "Szia! Szerintem ne vedd meg ezt a márkájú tejet, ez sokkal jobb annál.", és rámutatsz egy jobb tejre.


Utcán meg csak simán mondhatsz egy érdekes sztorit, hogy mit láttál az előbb az utcán (lehet akár kitalált is, mint pl. "Szia! Láttad, ahogy két csöves összeverekedett az utcán?") A lényeg, hogy felkeltsd a lány érdeklődését. Ráadásul ha kérdezel, nagyobb esélyed is van, hogy kapsz választ, mert még akár zavarában is tudja, hogy mit válaszoljon neked. Közben azért enyhén mosolyogj, és hajrá! Innen simán kialakulhat beszélgetés köztetek.

2011. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. júl. 21. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A kigyúrt pasik nem tetszenek.

Hajjal kapcsolatban annyit, hogy mindegy, csak hosszú ne legyen.

2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
helo hallod. 181 86kg 16/f 35s kar .. akk én most bujjak is el a konditerembe? XDDD csajok ez kigyurtnak számít? :D
2011. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!