Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szóltok ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz07 kérdése:

Csajok mit szóltok ha egy fiú ilyen szöveggel megy ooda hozzátok? :"szia, bocsi hogy zavarlak de nagyon tetszel, van kedved beszélgetni? " 16/f vok

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
"Inpak, tejet lohainkal, knügyem ado akraf, eselüfe sakrat icob icob."
2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
"jegyeket bérleteket kérem ellenőrzésre..."
2011. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

metrón? szija kilökhetlek a sínekre? :P xD

nem most komolyan :D

ha ül és van mellette hely akkor

te-"szija szabad ez a hely??"

ő-"szija persze"

te-"és merre tartasz ha megkérdezhetem? :) "

ő-ha nem bunkó elkezd mesélni

xd

2011. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
"Naah, mi a helyzeet?" Joe
2011. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nem tudom, de én menekülök, ha meghallom ezt, hogy "tetszel" ...annyiszor mondták már, és annyiszor jelentette csak azt, h "megd...k bébi" , hogy kiábrándultam 1 életre az ilyen szövegű pasikból.

az előző jó tippeket adott, még mindig jobb v.mi kreténséggel viccelődni, mint ez :)

2011. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ilyen egyszerű dumákat, nem kell ezt úgy túlbonyolítani.

Eddig az volt a legaranyosabb, amikor sétáltam a parkban, jött szembe egy srác, egyszer csak megtorpant pár lépéssel előttem, és azt mondta:

Hogy te milyen csinos vagy!

Nem szoktam idegeneknek megadni a számomat, de ő megkapta.

2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem jó, és meg is mondom miért. Én személyes értékesítéssel foglalkozom. Egy ilyen helyzetben akármilyen fura, de magadat kell eladnod.


Ha megkérdezed valakitől, hogy zavarod-e, már buktad...hiszen, k szereti ha zavarják, na adj a lányok fejébe gondolatot. A másik dolog, hogy mielőtt ezt megkérdeznéd valamivel burkold az egészet, nevettesd meg és utána kérdezd rá a beszélgetésre, akkor nem túnsz majd annyira idegennek...sok sikert!

2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm főleg utolsónak :D
2011. júl. 21. 20:37
 19/21 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám megnevettetni úgy hogy ne legyek tolakodó,vagy esetleg más... tudnál írni egy példát pl ha plázába leszólítottam?
2011. júl. 21. 20:41
 20/21 anonim ***** válasza:

Plázában pl.

Szija nem tudod merre van az XY üzlet?

és akkor Ő elmagyarázza akkor te elkezdesz értetlenkedni :"D és ráveszed h kísérjen el odáig :3 persze ha nem siet a csaj

2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!