Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről tudnánk beszélni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudnánk beszélni ha nincs téma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete járok egy lánnyal, de már kb mindent tudok róla. és mikor ketten maradunk, akkor van hogy nincs semmi témánk, nincs miről beszélni és csendben vagyunk. Mindent tudok róla szinte. Nincs valami ötletetek, hogy mit hozhatnék fel? Valami érzelmi téma? vagy valami hasonló. Szimpla kérdéseket megtud beszélni barátokkal is. 14/F Köszi előre.
2011. júl. 22. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

"Láttál már lovat répát enni?" :D

Csináljatok közös programokat és akkor lesz miről beszélni. :D

2011. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Beszélgessetek az aktuális magyar politikáról...
2011. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

milyen szinu volt a kedvenc plussallata, szagolgatta-e, kitol kapta es mire, szokta-e horadni magaval nyaralni?


ezek egy kis izerol kerdesek, de kozbe ahogy mondja hallasz valami erdekeset, kozbe kerdezel.


Ha nincs mirol beszelni, akkor nem passzoltok ossze. Nekem 2 elet is keves lenne hogy megismerjem a masikat 100%osan.

2011. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
14 évesen politikáról? jobb ötlet? :)
2011. júl. 22. 14:48
 5/16 anonim ***** válasza:

ma 14:48!


Csak vicc volt:D Jól írta az egyik válaszoló. Kérdezz tőle valamit, aztán ahogy elkezd róla mesélni, annyi kérdést fellehet tenni, hogy ihaj...

2011. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 22. 14:53
 7/16 anonim válasza:
100%

Ha nem tudtok miről beszélni, régen rossz...

Kérdezd meg pl.: Hogyan viszonyul a világhoz? Szokott-e filozofálni?

2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
most nincs kedvem írni, de a legfontosabb az érzelmi témát nagyon gyorsan felejtsd el. Ilyenről csak a barátokkal beszélnek a lányok és te ugye bár nem akarsz oda kerülni.
2011. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de én is 14 vagyok, és igenis lehet politikáról beszélgetni.

Itt van egy kis segítség : [link]

hajrá !

14/F

2011. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nah én is Jobbikos vagyok, de a kurucinfóból is le kell vonni a felét és elosztani 2vel..
2011. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!