Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg tudná ezt nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudná ezt nekem valaki magyarázni?

Figyelt kérdés

Egy srác elhívott moziba. Azt mondta,ha nem fog esni,akkor motorral megyünk,de még hív előtte. Ez okéé..de nem jelzett(50 perc volt a kezdésig),ezért ráírtam,hogy mi lesz. Azt írta,hogy napoljuk el,de ami késik,az nem múlik. Nem igazán értem ezt a viselkedést.:D Érti egyáltalán valaki?:D Miért mondta le? Le akar koptatni? Amúgy aranyos srác,jól elvagyunk együtt,voltunk már kint.:)

17/F és 15/L


2011. júl. 22. 17:18
 1/5 WhiteLabel ***** válasza:
nincs jogsija motorra, esélyes hogy motorja se, és nem jött be az eső:D
2011. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fúha xD "időben" szólt.. az ilyet úgy utálom. De lehet hogy ő ilyen spontán fajta, és közbejött neki valami :D nem kell egyből a legrosszabbra gondolni :P lehet hogy minden rendben lesz
2011. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 motorja is van és jogsija is.:D Jaaa,és az eső éppen akkor elállt.:D
2011. júl. 22. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
csaj van a dologban :D
2011. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát... ez necces. az egy dolog hogy lemondja, de hogy még neked kell ezért írnod hogy megtudd. mivan ha nem írsz rá, akkor előtte szól 10 perccel vagy nem is szól? elég linknek tűnik, nálam ez így kezdésnek nagyon rossz pont. még adnék neki esélyt, de még egy hasonló alkalom után nem foglalkoznék vele. ha már az elején ilyen megbízhatatlan mi lenne később.?
2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!