Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta egy srac, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy srac, hogy szep vagyok, de nem tetszek neki; hogy is van ez akkor, a ketto nem egyet jelent? El tudna ezt nekem valaki magyarazni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Azért mondta, mert nem akart rosszat mondani neked.
2011. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A srác szépnek talál,de nem vonzódik Hozzád...ennyi.:)
2011. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy osztalytarsam mondta, akivel mellesleg nem vagyok tul jo viszonyba.

De mi a kulombseg a ketto kozott?

2011. ápr. 2. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Tárgyilagos szemmel nem mondana csúnyának, de nem az a típus vagy, akihez vonzódna. Nem vagy az esete, na.
2011. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát pl.:

Van egy csaj, kicsi formás popsi, formás cici stb. De mondjuk a csávónak nem jön be a kicsi popsi, hanem olyat szeret amin van mit fogni. Ennyi. : D

2011. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, a komoly zene is szép meg minden, de nekem nem tetszik, de ettől függetlenül elismerem... értitek :D csak egy példa.

Lehet szép egy csaj de nekem nem az esetem.

2011. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát pl. lehet, h neked nagyon szép arcod van, jo alakod, meg minden, csak mondjuk fekete a hajad, o meg a szokét szereti. Szal látja rajtad h szép vagy, csak neki más az ideálja, de tudja, h egy másik pasinak viszont ettol még nagyon bejohetsz, igy nem mondja h csunya vagy. Mint elottem irták: nem vagy az esete.
2011. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondta a srac is; nekem sotet barna hajam van, de o a szokeket szereti....
2011. ápr. 3. 11:32
 9/10 anonim ***** válasza:
hát,ebből látszik hogy mennyire érett felfogása van.aki hajszín alapján dönt,azzal jobban jársz ha nem kezdesz és keresel valami értelmes srácot
2011. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a kettő között az a különbség, hogy a szép vagy kategória az a még lefeküdnék veled, de nem járnék. vagyis nem tart annyira vonzónak, hogy komolyan vegyen.
2011. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!