Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány másik városban lakik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány másik városban lakik, első "randira" a fiú megy hozzá egy hétvégére, városnézőbe. Ilyenkor szükségszerűen lefekszünk egymással?

Figyelt kérdés

A lány 24, én 27 vagyok. Egy fesztiválon ismerkedtünk meg, párszor beszéltünk telefonon. Augusztusban fogunk találkozni Egerben (ő ott lakik, én pécsi vagyok), elmegyek majd hozzá városnézőbe. A csaj nagyon szexi, és szerintem én is bejövök neki.. elképzelhető, hogy azon a hétvégén lefeküdjünk egymással? Én nagyon szeretném, de nem ismerem a lányt.. Az számít valamit, hogy református, és 1 évig önkéntesként betegeket gondozott Németországban?

Mit kell tennem, hogy mindenképp "megtörténjen" a dolog?


2011. júl. 22. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Most tőlünk kérsz engedélyt?Még egy életképtelen majom...
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus. Nem kell erre rágörcsölni, majd adja magát a helyzet.
2011. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, nem csak szükségszerű, de az 1994:CCLXVIII. tv. kötelez is rá. (17.§ (4) bekezdés)
2011. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek:D
2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

nem törvényszerű de senki sem tiltja és már nem vagytok fiatalok szóval nincs mit veszítsetek.

vigyél kotont de ne erőltesd!

2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Na jó. Látom, rosszul fogalmaztam, félreérthetően.

A lényeg, hogy feleslegesen nem akarok Egerbe utazni...

2011. júl. 22. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
na egy tahó. ha csak d.ugni akarsz,kérdezz rá,mert lehet h a lány egyáltalán nem l.otyó és nem azért akar veled lenni h első pillanatban ágyba menjetek. szegény csaj.. jól kifogta veled
2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TOMAtm ***** válasza:
vegyél kamagrazselét aztán 5mg a csajnak,a többi 95 meg neked.aztán HAD SZÓLJOOOON
2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne utazz Egerbe... A benzinpénzből vagy a vonatjegy árából kurv@zni is elmehetsz.
2011. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora lámát...ott helyben nem találsz senkit,akit felhúzhatnál te gyökér?
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!