Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, tinektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tinektek bejön ha egy lány ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
Ha egy lány nem fetsi magát. Azt csinálja mi neki a jó. Nem érdekli ha mások a háta mögött kibeszélik. Úgy öltözik ahogy neki kényelmes nem úgy ahogy a a legújabb trend van. Nem lóg órákig a haverokkal (persze lóg velük,csak nem estig), hanem rendesen tanul, de nem stréber. mer az utcán hangosan nevetni, még a legidétlenebb vicceken is. Simán kimegy melegítőbe az utcára.
2011. júl. 23. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne?! Nem ezen múlik, hanem az összhatáson, meg a külsőd is látni kéne, mert az az alap mind nálunk, mind a nőknél! Ha randa vagy, akkor sajnos nem jössz be senkinek!
2011. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 100%-ban igaza van!
2011. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tinektek xD hát ezen szakadtam :DDDDDDDDD
2011. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Ha egy lány nem fetsi magát."

Bejön. Pontosabban nem zavar. Ha jóban vagyok vele, pl. a csajom, akkor megmondanám neki, ha úgy gondolom, hogy bizonyos esetekben szüksége van rá.


"Azt csinálja mi neki a jó."

Abban az értelemben, ahogy te használtad, igen. Azért vedd észre, hogy ennek van egy erősen pejoratív, antiszociális értelmezése is. Az inkább ne legyen rá igaz.


"Nem érdekli ha mások a háta mögött kibeszélik."

Van tartása, bejön.


"Úgy öltözik ahogy neki kényelmes nem úgy ahogy a a legújabb trend van."

A legkevésbé sem zavar, de javaslok egy harmadik változatot: úgy, hogy nekem tessen. Ez mégjobban bejön.


"Nem lóg órákig a haverokkal (persze lóg velük,csak nem estig), hanem rendesen tanul, de nem stréber."

Mindkét tevékenység fontos. A haverokkal lógás, a társadalmi épülésért, a tanulás, meg a szellemi épülésért. Természetesen, nem mindegy, milyen a társaság, és az sem, hogy mit, és miért tanul. Ha azért tanul, mert a szülei elvárják, akkor visszavonom a fenti állításom, hogy van tartása. Ha azért tanul, hogy jó legyen az átlaga, felvegyék az egyetemre, és később jólfizető biztos állása legyen, akkor megpróbálnék mindent elkövetni, hogy kinyissam a szemét. Ha viszont azért tanul, mert valami nagyon érdekli, valami motiválja, az nagyonis bejön.


"Mer az utcán hangosan nevetni, még a legidétlenebb vicceken is."

Ilyen csaj kell nekem, viccen kívül. Naná, hogy bejön.


"Simán kimegy melegítőbe az utcára."

Alkalom- és helyszínfüggő, meg a melegítő sem mindegy, milyen. Normál körülmények között bejön. Egy ilyen lánytól viszont elvárom, hogy ne sértődjön meg, ha felhívom a figyelmét a helyragok helyes használatára.

2011. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát,ha ezzel nem azt akarod mondani hogy igénytelen vagy és ez cseppet sem zavar,meg vihogsz az utcán,hanem úgy érted ahogy az előző értelmezte,és szép vagy,akkor biztosan
2011. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jó dolog, ha az ember mer önálló, sajátos lenni, és nem mindig csak másokra akar hasonlítani. de az egyéni viselkedés és az igénytelenség nem ugyanaz! erre jó figyelni
2011. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Pont ilyen vok fiuban:D
2011. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12:50 Ebből az egy mondatdból nagyon úgy tűnik, hogy nem vagy pont ilyen. A pont ilyenek nem vokoznak. :)
2011. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jah festék nélkül vhogy jobban tetszenek a lányok :P ha nem érdekli mások mit gondolnak róla az a LAZASÁG jele ami szintén pozitívum, öltözködjön ahogy akar de nyáron ne bundába legyen, bár ha úgy akar nekem 8 :D Jah és én se vagyok estig kocsmába... és ha ott vagyok az is csak nagyon ritka, én is tanulok de nem rendesen elvileg, me mindig elbambulok :P Ha sok mindenen nevet az meg talán a leghatalmasabb pozitívum, ilyen bnő kéne nekem :D

f17

2011. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? ha 17-18 körül, szívesen megismernélek :DD
2011. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!