Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék zsidó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék zsidó lányokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek, hátha náluk több esélyem lesz. Talán az én családomban is voltak zsidók, én magam ateista vagyok, bár az összeesküvés-elmélet hívők szerint az is zsidó dolog. :D


20/F


2011. júl. 24. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
...
2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sétálj kicsit a Deák téren, miközben az ujjad körül pörgetsz egy Mercedes slusszkulcsot.
2011. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ember, ilyen szánalmas dumákkal és hozzáállással rohadtul nem lesz esélyed senkinél! Nem csak a zsidó lányoknál, SENKINÉL! Nem a csajokban van a hiba, hanem BENNED! Változz!
2011. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hűű, én anno zsidó fiúkkal akartam ismerkedni. Mert szerintem jól néznek ki, és úgy gondoltam ők kitartóbbak egy párkapcsolatban. Még héberül is elkezdtem tanulni anno, hátha egyszer oda jutok, hogy Izraelbe menjek.

De! Aztán megtaláltam a magamnak való srácot. Igaz, hogy nem zsidó, de pont olyan mint az álmaimban,vágyaimban.


Amúgy zsidó lányokkal, zsinagógába, egyetemen. Meg Pesten szokott lenni minden évben nyáron valmilyen zsidó fesztivál, én nemtom milyen lehet, de talán ott;)

2011. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Zsinagógába nem hiszem, hogy ismerkedni mennének... :)

Amúgy szerintem is szépek a zsidó nők, nem véletlen, hogy a zsidóknál anyai ágon "öröklődik" a vallás (vagyis a gyerekek az anya vallását kapják a hagyomány szerint).

2011. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smartguy86 ***** válasza:

Aki sztereotípiákban gondolkozik, az buta ember! A zsidók is épp olyan emberek, egyedi személyiséggel, mint bárki más. Aki azt hiszi, hogy a spanyolok, meg az angolok, meg a stb. mások, az TÉVED! Ott is vannak lelki roncsok, magabiztos emberek, gyilkos vadállatok és beszari nyúlbélák egyaránt.


A lényeg: ISMERD az emberedet megfelelően! És akkor nem ér meglepetés.

2011. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne akarj zsidó lányokkal ismerkedni! Bár köztük is biztosan vannak kivételek, de több mint valószínű, h kiforgatnak a vagyonodból. Egyébként is csak egymás között házasodnak, mert a gójokat alacsonyabb rendűnek tartják.
2011. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj be egy dzsámiba és ordibáld azt: Allah,Allah zsidó leány Allah.
2011. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Úristen, hogy lehetnek valakinek ilyen hajlamai? De egyébként ahogy más is írta, nem lenne esélyed. Szerintük aki nem zsidó származású, az alacsonyabb rendű és csak szolganépnek jó.
2011. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Járj körülmetélésekre, és próbálkozz be valamelyik családtagnál.
2011. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!