Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kibírni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kibírni a barátnő nélküli életet?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm (talán nem is lesz). Szeretnék pár tippet,hogy miként vészelhetem át a párkapcsolat hiányát.
2011. okt. 20. 14:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan vészelheted át? .... : Jobb kéz - Bal kéz - amelyik jobban bejön.. Ha ezt így kijelentetted hagy kérdezzem már meg hogy hány éves vagy?! És mit gondolsz miért nincs párod?
2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 life is beautiful ***** válasza:

önbizalom hiány?

vagy miért akarsz ennyire ragaszkodni a "barátnő-nélküliséghez"?

2011. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nem kellenék senkinek,vagy nem tudom. Nem ragaszkodom a nőnélküliséghez. Csak tisztában vagyok vele,hogy nem lesz nőm. Ennyi. Csak remélni tudom,hogy tévedek.


Miért nem lesz?

Nem merek kezdeményezni (nem tudom,mit mondjak olyan szituációban). Pedig folyton azon agyalok,hogy ha odajutok,mit mondjak.

2011. okt. 20. 14:48
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
Foglald el magad munkával, tanulással, sporttal.
2011. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A tanulással próbálom,de mindig bekúszik a gondolat,hogy magányos vagyok.:(
2011. okt. 20. 14:57
 6/44 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, nekem sincs esélyem normális párkapcsolatra, és eddig még nem sikerült elérnem, h ne hiányozzon.
2011. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
sportolj sokat! valamint ha dolgozol dolgozz sokat, nagyon sokat!
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiatal tininek gondollak. Én is nagyon magányos voltam tiniként, 22 éves koromba jött el egy hosszú párkapcsolat. Pedig csinos, kedves lány voltam - de valahogy nem jött össze párkapcsolat - aki nekem bejött, annak én nem kellettem, aki meg közeledett, azokhoz nem vonzódtam. Erőltetni meg nem akartam. Még lánybarátnőm sem nagyon volt, nem voltam bulizós fajta.

Sokan járnak ilyen cipőbe - általában az érzékenyebb, csendesebb típusok.

Vannak net-es társkeresők - pl Randivonal, Love. hu - próbálj meg itt ismerkedni - a zárkózottabb típusoknak kifejezetten jót tesz a netes ismerkedés. Hidd el, lesz lány, aki pont rád vár! Sok sikert!

2011. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
sportolj sokat-remek tanács. ha sportos vagy, javíthatsz a megjelenéseden, ergo vonzóbb leszel, plusz közben is ismerkedhetsz, és a forever alone probléma megoldva. :) 18/L
2011. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sportolni. Nem cálom,hogy a nők bálványa legyek. Csak egyetlen nőt szeretnék. A netes társkersőn próbálkozok.
2011. okt. 20. 15:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!